stat
Impreza już się odbyła

Stand-up Adam Van Bendler "Placebo" (1 opinia)

Już 15 marca w Domu Harcerza w Gdańsku wystąpi Adam Van Bendler z nowym programem "Placebo". Gospodarz sceny: Filip Puzyr.

cze 15

wtorek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
Kup bilet
lis 27

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 40 zł
W nowym programie Adama, między innymi o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie. Emocjonalna kolejka górska w której ostatni wagonik złowrogo piszczy a operator chyba zapomniał, że przejażdżka jeszcze się nie skończyła, zostawiając na górze krzyczących ludzi. Co jest sposobem na karierę i dlaczego nie można zbudować z pieniędzy ściany, chroniącą przed depresją i wieczną pustką? Tego dowiecie się w nowym programie "Placebo" który wjeżdża właśnie na polskie sceny!

Start 20:00
Bramy 19:30
Bilety: 40/50 PLN

* Wydarzenie odbędzie się na aktualnie obowiązujących zasadach sanitarnych. **Kupując bilet Kupujący oświadcza że nie jest na kwarantannie oraz że jest zdrowy. ***Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. ****Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Opinie (1)

  • uwielbiam go, jest prawie tak dobry jak Kryszak, a moze i nawet na równi

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.