stat
Impreza już się odbyła

Stand-Up w Maverick - Noc Hardkorów vol II

Zapraszamy na Stand-Up w Pub "Maverick" - Noc Hardcorów. Tym razem będą TYLKO OSTRE i HARDCOROWE I KONTROWERSYJNE żarty. Totalny brak tabu i brak ograniczeń. Co na scenie się wydarzy? Nie wiemy Wiemy jedno że będzie grubo i ostro. Na scenie 6 komików - każdy prezentujący inny styl.

sty 23

niedziela, godz. 20:01

Gdynia,
bilety 20 - 25 zł
Kup bilet
mar 16

środa, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 50 - 60 zł
Kup bilet
Jeżeli jesteś wrażliwa/wrażliwy i uważasz że są jakieś granice - to zostań w domu.
Codziennie jakiś czas prezentujemy opis jednego z komików występujących:

1)Michu Bednarowicz - Artysta duszą, Obelix ciałem, kontynuuje tradycję utalentowanych Michałów wśród poznańskich komików. Wielokrotny zdobywca niewymuszonych braw. Do pierwszego występu zmusiła go żona aby mieć więcej wieczorów dla siebie. Inspiruje go czarny humor którego szuka w swoich puentach i ku przestrodze, bardzo często znajduje. Znalazł się w finale piątego pojedynku Roast Battle, zablokował kanał YT Areny Gliwice

2)Marta Karbownik - Komikwojażerka. Matka wielu porażek (w tym 85-miesięcznej córki). Opowiada krotochwile i bezeceństwa okraszone "wulgarnym" językiem oraz anegdotami o Jezusa, po czym umywa od tego ręce.
Impreza TYLKO dla widzów pełnoletnich.
Bilety od: 20 PLN
Impreze poprowadzą: Waber and Natan

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.