stat
Impreza już się odbyła

Stand Up (9 opinii)

To jest lepsze niż karnet do ekskluzywnego SPA, to jest lepsze niż wizyta u najdroższego terapeuty, to jest lepsze niż karta stałego klienta do agencji towarzyskiej "Pieścidełko"

lut 16

niedziela, godz. 19:00

Pruszcz Gdański,
bilety 50 zł
kwi 19

niedziela, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 50-60 zł
przedsprzedaż 40-40 zł
Kup bilet
Krzysztof SKIBA
Satyryk, felietonista, showman, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek (m.in. Makumba, Dres, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni).
Od ponad 30 lat występuje z zespołem Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt (łączny nakład sprzedanych płyt to ponad 3 mln egzemplarzy) i z którym wystąpił na ponad trzech tysiącach koncertów.
W latach 80. organizator antysystemowych happeningów Pomarańczowej Alternatywy i działacz podziemnych ugrupowań antykomunistycznych (Ruch Społeczeństwa Alternatywnego, Ruch "Wolność i Pokój"). Walczył z komuną gdyż jako student kulturoznawstwa i tak nie miał nic ciekawego do roboty.
W wiezieniu siedział w celi razem z "wampirem z Krotoszyna", co jak podkreślają lekarze miało znaczny wpływ na jego osobowość️

W 2013 roku odznaczony przez prezydenta RP (na wniosek IPN) krzyżem "Wolności i Solidarności"

Wraz z zespołem wielokrotnie otrzymywał Złote i Platynowe Płyty, co wreszcie przełożyło się na finanse i mógł sobie kupić nowe trampki. W 1990 otrzymał tytuł "najlepszego autora tekstów piosenek". W 2006 roku zaliczony przez tygodnik Polityka do grupy 10 najlepszych showmanów w Polsce. Wystąpił w pond 600 programach telewizyjnych. Po 1989 roku prowadził wiele programów rozrywkowych w TVP2 i telewizji Polsat (m.in. Lalamido, Podróże z żartem, Uwaga Hotel, Mini Szansa). Dubbingował filmy komediowe i podkładał głosy do gier komputerowych (m.in. Fallout 3). Przez lata z niechęcią publikował felietony w pismach takich jak CKM, Gazeta Wyborcza czy tygodnik Wprost.

Opublikował kilka książek m.in. zbiór felietonów "Skibą w Mur" (Wydawnictwo Zysk 2006), zbiór opowiadań satyrycznych "Opowiadania podwodne" (Wydawnictwo Zysk 2009) i książki o czasach PRL pt. "Artyści, wariaci, anarchiści" (Wydawnictwo NCK 2010) i "Komisariat naszym domem. Pomarańczowa historia" (Wydawnictwo NCK 2015).

Z entuzjazmem prezentował swoje satyryczne felietony m.in. na antenie radiowej Jedynki, Radia Wawa i AntyRadia.

Niedawno nakładem wydawnictwa SQN z Krakowa ukazała się jego biografia pt. "Skiba ciągle na wolności. Autobiografia łobuza", która stała się sensacją w skupach makulatury.

Zapraszamy!!!!
Występ tylko dla dorosłych

To opowieść oparta na biografii SKIBA CIĄGLE NA WOLNOSCI. Przekręty w telewizji, jaja w show biznesie, kulisy tras koncertowych, to wszystko w pełnej żartów i humoru barwnej historii podanej widzom na tacy
To także opowieść o Polsce i o tym jak zmieniła się w ciągu ostatnich czterdziestu lat

Słowem jest to PETARDA SCENICZNA w wykonaniu PARTYZANTA SMIECHU czyli Skiby️️️

Kiedy? 25 stycznia 2020.
Godzina 19.00, aby można było skorzystać z baru.
Występ rozpocznie się o 20.00.

POMARAŃCZOWY SHOT GRATIS dla każdego!
aby godnie uczcić zdrowie SKIBY NA WOLNOŚCI
Bilety wstępu 50 zł.

Opinie (9) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni