stat
Impreza odwołana

Stand Up: Michał Pałubski i Jakub Poczęty

Zapraszamy na kolejny stand-up w Bunkrze! Gdańsk odwiedzi dwóch świetnych komików: Oto Michał Pałubski StandUp na życie!

cze 2

wtorek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
Kup bilet
lip 13

poniedziałek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 30 zł
Kup bilet
Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata.

Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu. Jakub Poczęty! Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien specyficzny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Prowadzenie: Arkadiusz Pan Pawłowski

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij