stat
Impreza już się odbyła

Stach Bukowski

Już 1 grudnia w klubie muzycznym Wydział Remontowy wystąpi zespół Stach Bukowski. Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. utwory z ich debiutanckiego albumu "Czerwony SUV"! Olsztyński zespół zakochany w muzyce retro i wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej oraz Anny Jantar. Tworzą rocka, ale inspirują się muzyka klasyczna, rapem i polskim big beatem.

Wokalista, Stanisław Bukowski, który jest również perkusistą ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Komponuje z rockandrollowym polotem i ma ucho do chwytliwych melodii. Sam pisze teksty, gra też na fortepianie i klarnecie. Wspólnie z zespołem szturmem wziął wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczył. Na scenie towarzyszą mu basistka Agnieszka Kamińska oraz gitarzysta Robert Ostoja-Lniski. Stach wystąpił także na jednym z ekskluzywnych koncertów Sofar Warsaw by Firestone wraz z Ofelia oraz Margaret. W 2020 roku ukazał się debiutancki album zespołu pt. Czerwony SUV. Na płycie znalazł się m.in. singiel Noc gdzie gościnnie pojawił się zespół Kwiat Jabłoni.

koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.