stat
Impreza już się odbyła

St. John / Nightrun87 hallSteve Madden

Zróbmy obcowanie żywych z umarłymi, wytańczmy Dziady. Bilety w cenie 30 zł dostępne w dniu imprezy. Zagrają: ST. JOHN - muzyka do tańca i do płaczu. Nowy zespół z Trójmiasta wykonujący muzykę będącą pochodną rocka. Melodie, smutne teksty i harmoniczna melancholia.

Muzyka: https://youtu.be/fGoWzuRikCQ

NIGHTRUN87 (Neo 80s, Synthpop, Synthwave) - jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka. Na dzień dzisiejszy, jako NIGHTRUN87 wydał 10 albumów.

Link do Spotify, oficjalnego sklepu i social media NIGHTRUN87:
https://linktr.ee/nightrun87

Steve Madden - niegdyś zajmował się zabawianiem ludzi na imprezach w kurorcie nieopodal Gdyni. Był rozrywkowy i wesoły ale zauważył że on jest coraz starszy, a ludzie dla których gra są cały czas w tym samym wieku. Po odkryciu tego faktu stoczył się i zaczął zadawać się z podejrzanym towarzystwem, popadł w długi i przez to musiał zmienić ksywkę i wrócić do rodzinnej Gdyni. Teraz gra tylko to co chcę i jest cieniem poprzedniego siebie. Spodziewajcie się prawdziwych DZIADÓW.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.