stat
Impreza już się odbyła

Sprzątanie Międzytorza ft. Falla Food Truck

lip 17

piątek, godz. 19:00

Gdynia,
Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 29.08), godz. 14:00 - 18:00

Wstęp wolny
Zrób z nami porządek i napełnij żołądek! Zbierajcie z nami śmieci i cieszcie się jak dzieci! Pomóżcie środowisku i przytulcie wrapa w miłosnym uścisku!

...możemy tak długo, ale chyba nie ma co namawiać, bo inicjatywa jest na tyle fajna, że na pewno sami się do niej zapalicie. Idea jest prosta - sprzątamy teren Międzytorza, bo patrząc na to jak on wygląda chyba nikt, nigdy nie wpadł na ten pomysł. Podstawiamy Fallowego Food Trucka, włączamy fajną muzykę, rozstawiamy leżaki i bierzemy się do roboty! Za każdy worek zebranych śmieci dajemy pysznego, ciepłego wrapa w pakiecie z naszym i matki natury szczerym uśmiechem. Worki rozdajemy my, my podstawiamy też wielki kontener. Jednym słowem - zapewniamy wszystko, żeby sprzątało się szybko, przyjemnie i w dobrym towarzystwie.

A jeśli chodzi o szczegóły:
Impreza startuje w sobotę 18.05 o godzinie 12:00. Ruszamy z ulicy Chrzanowskiego 10 od ogródków działkowych. Sprzątamy teren Międzytorza, czyli nieużywany pas zieleni pomiędzy ulicą Chrzanowskiego a Marka Zygmunta. Kończymy koło 16, ale nic nie szkodzi zostać nawet całą noc jeśli macie na to ochotę.

Zapraszamy wszystkich fanów dobrych uczynków i pysznego jedzenia. Tym razem idą w parze.

Autor plakatu: Paulina Kaczyńska.
Partnerzy akcji: Miasto Gdynia, Urząd Morski, Firma Remondis.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij