• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z Dariuszem Michalczewskim

W najbliższy wtorek, 25 stycznia o 10.00 w Klubie Bokserskim Brzostek Top Team spotka się z Państwem i opowie o swojej drodze do mistrzostwa - Dariusz "Tiger" Michalczewski.

13 czerwca - 24 października 2022, godz. 20:30

Online
Wstęp wolny
lip 10

niedziela, godz. 12:00, 15:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
Dariusz Michalczewski opowie historię chłopaka z gdańskiego Przymorza, który miał marzenia i smykałkę do boksu i może jeszcze tyle ambicji i samozaparcia, by nie bać się dążyć do realizacji wszystkiego, co sobie wymarzył.

Jak co roku dzielimy się z Państwem kalendarzem - Sportowcy dzieciom, w którym to gwiazdy Trójmiasta, pomagają nam zdobyć środki finansowe dla dzieci. W tym roku 100% dochodu z kalendarza przekazujemy na akademię boksu dla dzieci w spektrum autyzmu i Aspergera.

Na jednej ze stron wystąpił Dariusz Michalczewski i w ramach promocji sprzedaży, zorganizowaliśmy z nim spotkanie, w załączeniu plakat.
- niepokonany przez 12 lat mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF
- człowiek, który bronił mistrzowskiego pasa największa ilość razy w dziejach wagi półciężkiej
- mistrz WBO w kategorii junior ciężkiej,
- mistrz Europy amatorów
- w drodze na szczyt pokonał 22 zawodników, i sięgnął po swoje marzenia.

Sprzedając kalendarz wierzymy, iż uda nam się kontynuować projekt pierwszej w Polsce Akademii Boksu dla dzieci w spektrum. Mimo pandemii i trudnych czasów nie poddajemy się! Zajęcia wystartowały we wrześniu 2021 i chcemy tworzyć kolejne grupy.

Nabywając ten kalendarz POMAGASZ DZIECIOM. 100% zysku przekazane będzie na główny cel projektu. Wartość kalendarza wyceniliśmy na 30 zł. Odbiór osobisty w Gdańsku w klubie Bokserskim BTT ul. Elektryków 1, Stocznia Gdańsk.

Chcemy głośniej mówić o tym projekcie, aby rodzice, którzy borykają się pytaniami, jak pracować z dzieckiem w spektrum, mogli trafić do nas. Zależy nam również na tym aby zwrócić uwagę społeczeństwa na problemy związane z wykluczeniem społecznym i brak akceptacji związanej z tego typu zaburzeniami.

Ten projekt to nie jest kolejna sekcja sportowa, to szansa na lepszy start każdego dnia - dla dzieci w spektrum autyzmu i Aspergerem oraz ich rodzin. To pierwsza tego typu grupa boksu w Polsce dla dzieci w spektrum autyzmu i Aspergera.

Uczestnicy projektu ćwiczą w parach ze swoimi rodzicami, rodzeństwem lub przyjaciółmi. Dzięki temu grupa będzie mieć również charakter integracyjny. Projekt zakłada aktywizowanie i integracja dzieci z zaburzeniami poprzez wspólne treningi w ramach zajęć bokserskich.

Celem terapii zajęciowej jest:
-leczenie zaburzeń pracy mózgu, przez uporządkowanie i utrwalenie na właściwym poziomie poszczególnych fal mózgowych,
-rozwój potencjału pracy mózgu.

Trening jest bezpieczny, przyjazny dla dziecka, odbywa się w formie zabawy. Poziom dojrzałości społecznej jest ściśle powiązany z rozwojem i sprawnością ruchową. Umiejętność panowania nad własnym ciałem ma dla dziecka efekt terapeutyczny. W ramach projektu dzieci i ich opiekunowie będą trenować boks, a nad całym procesem będzie czuwał certyfikowany superwizor SAZ oraz terapeuci. Projekt zakłada prowadzenie treningów ogólnorozwojowych z elementami boksu i zajęć specjalistycznych pod okiem wykwalifikowanej kadry - pierwszych w Polsce.

Do tej pory nikt nie zdecydował się na pracę z dziećmi autystycznymi czy z Aspergerem, w tak kompleksowy sposób. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki Państwa wsparciu, możemy stworzyć innowacyjną ofertę dla dzieci i ich rodzin, która pomoże przełamać stereotypy nt. zaburzeń i otwierać nowe ścieżki rozwoju. Celem akademii jest również wychodzenie naprzeciw stygmatyzacji i braku zrozumienia. Chcemy zmienić postrzeganie zaburzeń w dziedzinie, w której działamy od wielu lat.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.