stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie medytacyjne - Mindfulness

Regularne Spotkania z medytacją to okazja do poznania podstaw Mindfulness czyli uważnej obecności, co w krótkim czasie umożliwia odczuwanie korzyści płynących z praktyk, wprowadzając jej elementy do codziennego życia. Spotkanie jest też okazją do pogłębienia własnej praktyki uważności i podzielenia się doświadczeniami.

Dzięki poznaniu kilku technik medytacyjnych -
- nauczysz się uspokajać rozproszony umysł i regenerować go po ciężkim dniu pracy,
- doświadczysz świadomej obecności w teraźniejszości, co przyniesie Ci poczucie pełniejszego przeżywania i korzystania z życia,
- pogłębisz wrodzoną życzliwość i akceptację dla siebie oraz innych, co ma bezpośredni wpływ na Twoje samopoczucie i relacje z innymi ludźmi.

Dzięki regularnym praktykom przestaniesz reagować nawykowo, zredukujesz stres, frustrację i leki, wyjdziesz z trybu auto pilota i zyskasz większą kontrolę nad swoim życiem oraz nauczysz się pełniej z niego czerpać.

Uważność to nasza wrodzona umiejętność, którą warto rozwijać i kształtować, zaniedbana pozostaje w uśpieniu. Poprzez rozwijanie prostych technik medytacyjnych i jednoczesnym kształtowaniu postawy serdeczności, umożliwiającej integrację doświadczeń pojawiających się podczas praktykowania uważności, rozwijamy zdolność do rozpoznawania naszych działań na poziomie intelektualnym i emocjonalnym. Stan uważności pozwala rozwinąć naszą wrodzoną inteligencję, a także zidentyfikować i uświadomić zachodzące procesy wewnętrzne. Takie rozpoznanie owocuje pogłębiającym się stanem świadomości, w którym mądrość i życzliwe współczucie pojawiają się automatycznie i spontanicznie dokonują istotnej przemiany. Obserwujemy wtedy jak nasz potencjał stopniowo zwiększa się, a życie staje się radosne i spełnione.

Spotkanie prowadzi nauczyciel Mindfulness - Magdalena Tybura, Mindfulness Association Polska.
Zapraszam Cię do naszego grona!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.