stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców

Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych - pod takim hasłem PGE Energia Ciepła, spółka
z Grupy PGE, OPEC Sp. z o.o. i Urząd Miasta Gdyni zachęcają mieszkańców Gdyni i gminy Kosakowo do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

10 - 26 czerwca 2021

Gdynia,
Wstęp wolny
paź 1-3

piątek - niedziela

Gdynia
Wszyscy trzej partnerzy już po raz czwarty przygotowali wspólną kampanię, której celem jest promocja ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej jako ekologicznej, bezpiecznej i komfortowej alternatywy dla innych źródeł ogrzewania. Miejska sieć ciepłownicza to nie tylko sposób na poprawę jakości powietrza w mieście, ale także gwarancja wygody użytkowania m.in. z powodu swojej niezawodności oraz możliwości podłączenia tzw. ciepłej wody użytkowej.
Już wkrótce mieszkańcy Gdyni zainteresowani zmianą sposobu ogrzewania będą mogli spotkać się z ekspertami w zakresie podłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej. Będzie można dowiedzieć się jak krok po kroku przyłączyć się oraz jakie są aspekty techniczne i finansowe takiej zmiany.
Organizatorzy zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się

26 października w godzinach 10:00 14:00 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni przy ul. Mikołaja Kopernika 34 na Wzgórzu Św. Maksymiliana.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.