stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie edukacyjne dla Pań w ciąży - Po prostu Położna

Po prostu Położna w Gdańsku . Początek warsztatów w sobotę 12.04.2014 o godz. 11:00 w Restauracji Nad Potokiem (ul. Morska 4, Gdańsk-Jelitkowo). Wstęp wolny.

Praktyczne warsztaty dla ciężarnych

lut 21

czwartek, godz. 11:00 - 13:00

Gdynia, ul. Mławska 13
bilety 29 zł

Warsztat: Niech gadanie działa.

lut 28

czwartek, godz. 17:30 - 20:15

Gdynia,
Wstęp wolny


Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.poprostupolozna.pl.

Na zarejestrowanych uczestników czekają liczne quizy z nagrodami oraz prezenty. O szczegółach spotkania uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

"Nie musisz rodzić, aby poznać swoją położną" pod takim hasłem 12 kwietnia odbędą się kolejne warsztaty w ramach akcji Po prostu Położna. Tym razem kampania dotrze do Gdańska.

Spotkanie skierowane jest głównie do kobiet w ciąży oraz planujących macierzyństwo. W czasie blisko czterogodzinnych warsztatów zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak opieka położnej na każdym etapie życia kobiety czy spotkania edukacyjne z położną od 21. tygodnia ciąży. Uczestnicy poznają prawa i kompetencje położnej oraz dowiedzą się jak można pod jej opieką przygotować się do porodu i macierzyństwa, a także na jakie wsparcie można liczyć w kwestii opieki nad noworodkiem i karmienia piersią. Wiedzę na ten temat przekaże Ewa Janiuk- ekspert kampanii, położna z wieloletnim doświadczeniem - oraz Agnieszka Maciąg - ambasadorka akcji, znana modelka, dziennikarka, piosenkarka i mama, która w czasie ciąży korzystała z opieki położnej. W spotkaniu weźmie udział również Tomasz Chodkowski, prezes firmy Medela Polska, który podczas wykładu "Karmienie piersią a polska rzeczywistość" rozwieje wątpliwości związane z naturalnym karmieniem oraz odpowie na pytania uczestników.

Organizatorem kampanii jest portal www.siostraania.pl, Fundacja Siostra Ania oraz NZOZ "Zdrowa Rodzina".

Do tej pory kampania dotarła do takich miast jak: Opole, Wrocław, Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Poznań, Kraków. Do maja 2014 roku spotkania będą organizowane również w Łodzi i ponownie w Warszawie.

Bieżące informacje o akcji Po prostu Położna można znaleźć na www.siostraania.pl/artykul/po-prostu-polozna-w-gdansku oraz na www.facebook.com/poprostupolozna
====
Rodziców zainteresowanych poznaniem korzyści płynących z masowania swojej pociechy zapraszamy na losowanie nagród - będzie można wylosować darmowe szkolenie z Masażu Shantala prowadzone przez instruktorkę p. Joannę Piszczatowską. Szczegóły: www.facebook.com/MasazShantala
====
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni