stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie Sopockiego Klubu Fotograficznego

Spotkanie informacyjne dla osób, które są zainteresowane przystąpieniem do SKF. Podczas spotkania zostaną udzielone informacje na temat działania klubu i planów. Można zadać pytania i zorientować się czy SKF to miejsce dla Ciebie? Zapraszamy wszystkie chętne osoby do przyłączenia do Sopockiego Klubu Fotograficznego.

Dyskusyjny Klub Wiedzy

paź 29

wtorek, godz. 17:00 - 18:00

Wstęp wolny
Poniżej kilka powodów dlaczego warto się do nas przyłączyć:

- Tańsze kursy fotograficzne - znacznie tańsze i niektóre kursy są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu.

- Tańsze warsztaty fotograficzne - członkowie klubu płacą mniej za udział w warsztatach fotograficznych. Niektóre warsztaty są tylko dostępne dla członków klubu.

- Możliwość udziału w wyjazdach fotograficznych - wyjazdy fotograficzne nie są dostępne dla osób niebędących członkami Sopockiego Klubu Fotograficznego. (Ekspedycje fotograficzne są ogólnie dostępne dla chętnych spełniających wymogi wymagane na daną ekspedycję)

- Możliwość udziału w projektach fotograficznych - projekty realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu.

- Możliwość brania udziału i tworzenia wystaw fotograficznych - wystawy fotograficzne realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu i osoby zaproszone do udziału przez organizatorów wystaw.

- Dostęp do materiałów edukacyjnych - wewnętrzne przewodniki fotograficzne, gdzie i kiedy fotografować, dobre miejsca na sesje, hotele i wille z którymi współpracujemy, modelki/modele, wizażyści, fryzjerzy, kuchnie do fotografii żywności i wiele innych atrybutów pomagających w realizacji klubowych i indywidualnych projektów fotograficznych.

- Zniżki na sprzęt fotograficzny jako SKF posiadamy partnerów z branży fotograficznej. Niektórzy partnerzy udzielają członkom Sopockiego Klubu Fotograficznego rabatów na zakup sprzętu różnego typu. Naturalnie członkowie PTTK mają zniżki na szereg usług wynikających z samego członkostwa w PTTK (zobacz: http://pttk.pl/zycie/rabaty/ )

[...] dobre towarzystwo ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, spędzanie wspólnego czasu czy to przy ogniskach, czy to przy burzach mózgów, jest bezcennym czasem i wartością ponad możliwość jej oceny. Także serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Sopockiego Klubu Fotograficznego.

Bieżące informacje dotyczące organizowanych są dostępne na stronie internetowej: https://warsztaty.studiopcf.com.

Obecność dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego nie jest obowiązkowa. Spotkanie dla nowych, ale wszyscy obecni członkowie SKF będą również mile widziani. Osoby które są członkami otrzymają powiadomienie emailem o nowych/starych planach i co nowego się dzieje w klubie.

Cel: Spotkanie organizacyjne. Zapisy.
Wymagania: Obecność. Otwarty umysł. Posiadanie podręcznego zestawu pomysłów.
Czas: 12 lutego 2018. Spotykamy się o 20:00 przed Sopoteką (dworzec kolejowy w Sopocie, II piętro)

Informacja o biletach

Zgłoszenia: emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190212 SKF.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • wykład , warsztaty , spotkanie
  paź 23-25
  środa - piątek
  Gdynia, PPNT Gdynia
  Gdynia E(x)plory Week 2019
 • spotkanie
  paź 24
  czwartek, g. 19:00
  Gdynia, Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych UM Gdyni
  Biohacking

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni