• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkania z Kulturą Żydowską: Klezmer Connection Trio "Meschugge 2.0"

KLEZMER CONNECTION TRIO (Austria) - "Meschugge 2.0" - Piękne do łez

w każdą środę (od 07.09 do 14.12.2022), godz. 18:30 - 20:30

Gdańsk,
bilety 20 zł
wrz 11

niedziela, godz. 20:00

bilety 90 - 130 zł
Trzej muzycy z "Klezmer Connection Trio" z Salzburga: Georg Winkler (klarnet), Hubert Kellerer (akordeon) i Peter Aradi (kontrabas) zaprezentują nowy program "Meschugge 2.0", w którym z wyczuciem i siłą przenoszą bogatą tradycję muzyki jidysz do współczesności.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Bliski dialog między klarnetem, akordeonem i kontrabasem tworzy witalną mozaikę - unikalny dźwiękowy obraz radości życia, melancholii i zmysłowości.

To pełne emocji interpretacje pełne lirycznej elegancji i ognistej wirtuozerii. Muzycy słyną z idiosynkratycznych interpretacji. Cechuje ich niezwykła kreatywność i spontaniczność. Każdy z nich stawia na dużą dozę zabawy i twórczej radości. "Meschugge 2.0" podąża zaś własną, na wskroś międzynarodową drogą - jak dotąd w 24 krajach na 3 kontynentach.

Zapraszamy na niezwykle różnorodny wieczór, który poruszy wszystkie rejestry emocjonalne. To coś więcej niż muzyka kameralna! Zróżnicowana forma - od spokojnej do zawrotnie szybkiej, od żartobliwej do głęboko poważnej z pewnością sprawi, że nie będzie szans na nudę! Tego wieczoru nie zapomną Państwo bardzo długo!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.