• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Spotkania bobasów - zajęcia umuzykalniające stymulujące rozwój

Zapraszamy Was na Spotkania Bobasów, podczas których będziemy między innymi: śpiewać naszym dzieciom, w tym również przy towarzyszeniu instrumentów (gitary, instrumentu klawiszowego), wystukiwać rytmy dużymi i małymi rączkami na bębenku.

w każdy poniedziałek (do 29.08), godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 39 - 99 zł
Na zajęcia zapraszamy, w miarę możliwości, 10 min przed oficjalnym rozpoczęciem zajęć tak, abyśmy, zarówno dzieci, jak i dorośli, mogli wejść spokojnie do pracy na zajęciach, oswoić się z miejscem itp. Zachęcamy też do wspólnej integracji dzieci i dorosłych po zajęciach. Czas trwania zajęć 30-40 min.

W programie również:
- tańczenie z naszymi dziećmi
- pracowanie z nimi z użyciem dotyku czy masażyków
- wykonywanie delikatne ćwiczenia małymi rączkami i nóżkami
- opowiadanie im rymowanki
- wymiana doświadczeń

Udział zgłaszajcie mailem: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl Zajęcia opłacane jednorazowo - nie karnetowane.

O MNIE
Mam na imię Joanna, jestem jedną z Ciuciu Babek, także może się znamy. Z zawodu jestem psychologiem. Mam doświadczenie w pracy zawodowej z osobami w różnym wieku w tym z dziećmi i młodzieżą. Pracuję zarówno indywidualnie, jak i z rozmaitymi grupami osób. Przy czym pragnę podkreślić, że praca z grupą jest czymś co lubię i cenię sobie w sposób szczególny. Pracując z grupami, korzystam z różnych metod pracy. Moją pasją, poza pracą, jest muzyka. Muzyka jest dla mnie czymś nieodzownym, niezbędnym. Od dziecka mi towarzyszyła i była jedną z ważniejszych form kontaktu z bliskimi. Gram na kilku instrumentach, udzielałam się i udzielam w rozmaitych zespołach muzycznych. Np: Www.iliapl.wordpress.com Prywatnie jestem mamą uroczej i bardzo energicznej dziewczynki i małego przystojniaka.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Kontakt
  880-412-853
Z uwagi na komfort maluszków i rodziców na zajęcia jest ograniczona liczba miejsc. Będziemy się bawić w grupie 8 osób.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.