• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spiritual Series x Carnivale

SPIRITUL SERIES to zamysł eventów w unikalnych miejscach z doskonale wyselekcjonowaną muzyką elektroniczną. Jest on odpowiedzią na najnowsze trendy wydarzeń na Ibizie czy Tulum. Idealne połączenie brzmień muzyki klubowej oraz wizualny aspekt wprowadza uczestników naszych eventów w niepowtarzalny klimat. Chcemy aby atmosfera jaka panuje podczas wydarzeń SPIRITUAL SERIES miała wyjątkowy przebieg. Brzmienia, których możecie się spodziewać to orientalna mieszanka z afrykańskim vibem! Na wydarzeniach SPIRITUAL SERIES gościły już takie tuzy jak Pablo Fierro, Hyenah czy D-Malice.

Zagrają:

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Tommy Gustav
znany również jako Groove Cocktail od ponad dwóch dekad na scenie muzyki elektronicznej. Współzałożyciel wytwórni muzycznej Taste The Music. Rezydent cyklu imprez Taste The Music Label Night oraz Spiritual Series - Spiritual In The Nature. Pasjonat i kolekcjoner płyt winylowych. Zagrał tysiące klubowych koncertów i festiwali w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Holandii, Niemczech, Czechach czy Gruzji. Wciąż rozwija się w pracy nad własnymi utworami, kształtując swój oryginalny styl, wyróżniający się na tle innych didżejów.

KEMOT - Dj, promotor oraz booker. Związany od lat z poznańską sceną klubową. Odpowiedzialny za takie bookingi w naszym kraju jak: Claptone, Oliver Koletzki, &Me czy Dj Boring. Grywał na najważniejszych wydarzeniach związanych z muzyką elektroniczną w Polsce.

Już 3 czerwca pierwszy raz w Sopocie - SPIRITUAL SERIES!
03.06.2023 Sobota
drzwi 21:00
start 23:00 / stop 05:00

Opinie