stat
Impreza już się odbyła

Śpiąca królewna - Moskiewska rewia na lodzie (9 opinii)

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w organizowanym przez agencję MAGART w premierowym przedstawieniu znanej z występów na całym Świecie, jedynej w swoim rodzaju Moskiewskiej Rewii Na Lodzie która zaprezentuje fantastyczne baśniowe widowisko dla dzieci oparte na motywach baśni autorstwa Charls'a Perraulta Śpiąca Królewna.

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł

28 maja - 31 grudnia 2021, godz. 10:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
Zespół Rewii był jedną z głównych atrakcji na Międzynarodowym Festiwalu Paryż 2005, 2007, 2008, 2010. Widowisko wyreżyserowane przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie Olgę Kondraszową oparte jest na jednej z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci. Jest to premiera tego spektaklu w Polsce, a na uwagę w nim zasługują: doskonała i oryginalna warstwa muzyczna opracowana przez Olgę Kondraszową; choreografia pełna popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie; bogata warstwa scenograficzna, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne.

Nasze przedstawienia odbędą się:

Gdańsk
5.12.2013 - 10.30, 12.45
6.12.2013 - 8.15, 10.30

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  28 zł
Bilety 28 zł
Grupy do 15 osób 28zł/ dziecko - opiekun bezpłatnie
Obowiązuje rezerwacja telefoniczna 800 43 83 77, 42 636 04 28, 42 636 04 29, 501 30 90 91, 501 30 90 92, 501 23 12 86
Odbiór biletów w kasie hali Olivia godzinę przed występem

Opinie (9) 1 zablokowana

 • mile spotkanie (2)

  juz 3 lata temu bylem na rosyjskie rewi lodowej KALINECZKA, widowisko super,na wysokim poziomie artystycznym,nawet przewyzsza rewie DYSNEYLAND... ale ocena nalezy do widowni..
  * dzieci nalezy zaopatrzec dodatkowo 20 zl.na GADZETY (na baloniki,pistrzalki,pluszaki), GDYZ TO JEST DODATKOWA ATRAKCJA W PRZEDSTAWIENIU ...
  szkoda ze tak wczesnie sa godz.pokazu gdyz dzieki przedszkolne i szkolne sa w porannym transie snu...

  • 2 3

  • Pytanie (1)

   Proszę mi podpowiedzieć jak ubrać dziecko na taką rewię? Nie byłam niestety na takim widowisku. Słyszałam opinie, że jest bardzo zimno. Rękawiczki niezbędne, spodnie ocieplane? Komuś może się wydać pytanie śmieszne, ale nie chciałabym, żeby dziecko wróciło chore :(

   • 1 0

   • podbijam :)

    właśnie też miałam o to dopytać bo córka przyniosła "plotkę" zasłyszaną od koleżanki ze zimnica okrutna.

    • 1 0

 • porażka organizatorów

  Miałam dziś okazję być razem z moją klasą na tym przedstawieniu. Niestety mogę podać tylko sporo minusów. Pierwszy to sprzedaż i odbiór biletów- jeden wielki bałagan, otwarte tylko dwie kasy i kilometrowe kolejki. Stanie po odbior biletów doprowadziło do tego, że dzieci marzły dłuższy czas na dworze. Jeśli chodzi o przedstawienie- beznadziejne nagłośnienie, sami aktorzy- bardzo przeciętni (ale czego mozna oczekiwać od obsady składającej się głównie z dzieci), a szumnie nazwane "efekty piorotechniczne" to chyba sztuczny dym i zmieniające się z niebieskiego na różowe światło... Cóż- z pewnością szybko nie skorzystamy jako szkoła z podobnej oferty...tym bardziej za 28 zł za bilet.

  • 5 1

 • Zgadzam się w 100% z powyższą opinią!!!

  Ja również miałam okazję być dzisiaj na tym przedstawieniu i zgadzam się z autorem powyższej wypowiedzi. Można przymknąć oko na bardzo słabe "efekty" pirotechniczne(praktycznie oprócz dymu, nie było nic innego) oraz dzieci na lodzie, jednak sposób nagłośnienia( nic nie było słychać!!!!) oraz miejsca, z których nie widać było NIC, a sprzedawane maluchom za dość sporą kwotę to skandal! JA OSOBIŚCIE NIE POLECAM, UWAŻAM, ŻE TO PORAŻKA ORGANIZATORÓW, by tak wspaniale widowisko zepsuć takimi niedociągnięciami!!!!

  • 4 1

 • TRAGEDIA

  Miałam już dać spokój i nic nie pisać, tylko szybko zapomnieć o tej porażce, ale wkurzył mnie fake w postaci "komentarza" pod artykułem, gdzie Pani Sylwia chwali to wielkie G!
  Organizatorzy nastawieni tylko i wyłącznie na zysk. Kosztem wygody dzieci i jak i artystów, bo zmniejszenie tafli lodu o połowę, żeby wcisnąć tam dodatkowe miejsca dla widzów zakrawało na absurd. Łyżwiarze ledwo się mieścili, a dzieci upchnięte gdzieś w rogu hali nic nie widziały.
  Wałęsający się po widowni ludzie z balonami i innym badziewiem ( po 20 zł i więcej! ) w moim odczuciu nie byli dodatkową atrakcją tylko dopełniali obraz żenady.
  Samo przedstawienie bardziej niż przeciętne. Dystrybucja biletów odbywała się bezpośrednio w szkołach i wiele pań nauczycielek dało się nabrać na " moskiewską Rewię " , ale my już się nie damy.
  Uwaga sektor A5 jest najgorszy i nie radzę dać go sobie wcisnąć, tym bardziej ,że wszystkie sektory są w tej samej cenie - to info dla nieszczęśników przed którymi dziś ta wątpliwa " atrakcja".

  • 5 2

 • Dno i 5 m mułu!!

  Dramat i wstyd. Wszystko to, co napisala osoba powyżej T. zgadza się!! Jak najdalej od tego widowiska!!!!!!!

  • 5 1

 • Jak łatwo się można zniechęcić!!!

  Byłam z dziećmi na rewii, zdecydowanie nie polecam i wiele upłynie czasu zanim znów na coś podobnego się wybiorę o ile w ogóle. Miejsca fatalne, nic nie było widać. Organizatorzy nastawieni tylko i wyłącznie na zysk!!! Takie można odnieść wrażenie. Dzieci przez pierwsze 30 minut starały się oglądać, ale potem już nie były zainteresowane. Dlaczego? Bo ile można "celować" w dziurę pomiędzy barierkami bo takie mieliśmy miejsca, ile można wytężać wzrok, bo tak daleko byliśmy. Przedstawienie to duża pomyłka!!!
  A najbardziej smuci mnie fakt, że te dzieci, gdy dorosną to duże prawdopodobieństwo, że już nigdy nie będą chciały zobaczyć żadnego przedstawienia na lodzie, bo zawsze już będą miały w pamięci tę koszmarną "Śpiącą Królewnę".

  • 2 1

 • Wspaniałe! POLECAM!

  Ja byłam z klasą dzisiaj, w Krakowie. Rewelacja! Jestem zachwycona, uczniowie również. Miejsca idealne, nagłośnienie bez zarzutów, organizacja przyzwoita. Najważniejsze jednak niesamowite przedstawienie, fantastyczna choreografia, przepiękne kostiumy i cudownie zdolni ludzie. Jazda figurowa na najwyższym poziomie. Polecam!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.