stat
Impreza już się odbyła

Spektrum vol 2

Spoglądając w słownik PWN możemy przeczytać, że spektrum to uporządkowany zbiór zjawisk, pojęć, ale także zakres lub zasięg danego zjawiska. Do zbytnio uporządkowanych nie należymy, natomiast gwarantujemy zabawę o niewidzianym do tej pory zasięgu!

W naukowym podejściu spektrum to również widmo optyczne. Tej nocy, za sprawą dekoracji oraz rozszczepienia światła emitowanego bezpośrednio ze źródła, wnętrza Sfinks700 zostaną odkryte na nowo.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


A teraz trochę mniej naukowy opis nadchodzących wydarzeń. Już w piątek 28 lutego wspólnie robimy dziką rozpierduchę i rozwalamy tę legendarną budę. Za muzyczny demontaż czterech ścian Sfinks700 odpowiadają:

Main:

- DEEP DEPOT to projekt założony w 2015 przez Norfa, Alda i Jaha. Norf to jeden z ojców chrzestnych słynnego Audio City (2006 - 2013) odbywającego się w surowych przestrzeniach Browaru Mieszczańskiego. Ald był związany z legendarnym, nieistniejącym już niestety klubem Droga Do mekki, współtwórca Plug/Play, organizator dziesiątek wydarzeń. Jahu to zaś szara eminencja, mecenas technicznych i elektronicznych brzmień, technopodróżnik , promotor ambitnych dźwięków na polskiej scenie muzycznej.

- Luke Erb | Time2Fly Records - artysta, DJ,Organizator imprez oraz właściciel prężnie rozwijającej się wytwórni Time2Fly Records a przede wszystkim producent, którego określają ciepłe deepowe tech housowe brzmienia. Swoimi numerami podbija azjatyckie listy przebojów, a jak głosi anegdota, już dawno byłby po swoim 10 tournee, tylko woli wygrzewać się na plażach Orłowa.

- LuLu Malina | Stardust - kobieta żywioł, zwana czasem diwą polskiej sceny muzyki elektronicznej. Jak dla nas, w młodości musiała mieć jakąś styczność z mocami nadprzyrodzonymi, a już na pewno z gwiezdnym pyłem, bo każdy jest set zabiera nas w kosmos. DJka o prawdopodobnie najszerszym spektrum muzycznych zagrań na naszej rodzimej scenie muzycznej.

- Mendeler aka Eliot | OneFold DGTL - Szymon Palejko aka Mendeler ma ponad 12 lat doświadczenia w branży DJ i promotor, naturalnym jego krokiem było skupienie się na produkcji. Podpisany kontrakt z OneFold DGTL i Bodhi Collective przez AudioPhile Music Group możemy spodziewać się kolejnych dużych wydawnictw i remiksów a w tym roku usłyszysz i zobaczysz wielkie rzeczy od tego faceta w niezbyt odległej przyszłości.

Fontanna:
W naszym cyklu SPEKTRUM pragniemy przybliżać Wam rozmaite oblicza dźwięku, dlatego nie boimy się łączyć podczas jednego wydarzenia połamanych brzmień z płynącymi dźwiękami 4/4.

Fontannę przejmą TAS - to olsztyński kolektyw w którego skład wchodzą Ntrst i Feel oraz Kasia. Na scenie od 2005 roku. Ich występy oscylują wokół klimatów House, Techno, Breaks, Tribal. Zawsze i niezmiennie dominuje głęboki bas, a wszystko to okraszone jest wyjątkowym wokalem Kasi. Używając hardware'owego setupu, występują także w formie LIVE.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • muzyka elektroniczna , clubbing / dyskoteka
    kwi 4
    sobota, g. 21:00
    Gdańsk, Ziemia
    Jacek Sienkiewicz