• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Speed Friending - Zaprzyjaźnij się!

Zapraszamy na Speed Friending! To łatwy i wygodny sposób na poznawanie nowych ludzi w sposób, który całkowicie usuwa niezręczne bariery społeczne, ponieważ wszyscy jesteśmy tam z tego samego powodu - by dobrze się bawić. Uwaga: liczba miejsc ograniczona.

lip 29

poniedziałek, godz. 18:15

bilety 80 zł
Kup bilet
sie 5

poniedziałek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 85 - 106 zł
Kup bilet
Speed Friending organizowany przez firmę DreamDate to zabawne wydarzenie, w którym bierze udział od 20-30 osób, a którego głównym założeniem jest poszukiwanie nowych przyjaźni. Kto chętny?

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:
Chciałbyś poznać pozytywnych ludzi, którzy są otwarci na nowe znajomości i doświadczenia
Lubisz interesujące rozmowy z ciekawymi ludźmi
Tęsknisz za rozmową twarzą w twarz
Martwisz się, że grono przyjaciół ostatnio się uszczupliło
Twoi znajomi są zawsze zajęci
Jesteś nowy w mieście i nie masz jeszcze swojej paczki rodem z ''Przyjaciół''
Uwaga: To wydarzenie jest otwarte dla wszystkich grup wiekowych. Spotkajmy się. Porozmawiajmy i zostańmy przyjaciółmi. Pamiętaj, że to NIE jest randka!

Limity czasowe nie są sztywne i dostosowane są do długości spotkania grupowego i liczby zaangażowanych osób. Zazwyczaj jednak każda rozmowa trwa ok. 7 min.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogą swobodnie wymieniać dane kontaktowe oraz planować kolejne spotkania. Po spotkaniu można zostać w lokalu i kontynuować rozmowę.

Ciekawostka: Czy wiedziałeś, że dorośli z silnym wsparciem społecznym mają zmniejszone ryzyko wielu poważnych problemów zdrowotnych, w tym depresji, wysokiego ciśnienia krwi i niezdrowego wskaźnika masy ciała (BMI). Badania wykazały nawet, że osoby starsze z bogatym życiem towarzyskim prawdopodobnie będą żyć dłużej niż ich rówieśnicy z mniejszą liczbą koneksji.

Opinie