stat
Impreza już się odbyła

Speed Friending | Postaw na przyjaźń

Speed Friending organizowany przez firmę DreamDate to zabawne wydarzenie, w którym bierze udział od 20-30 osób, a którego głównym założeniem jest poszukiwanie nowych przyjaźni. Kto chętny?

w każdy czwartek (do 27.01), godz. 17:00 - 18:30

Gdańsk, ul. Traugutta 79
Wstęp wolny
kwi 20-22

środa - piątek

Gdynia,
Wstęp wolny
Nigdy nie jest za późno na nowe znajomości

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

Chciałbyś poznać pozytywnych ludzi, którzy są otwarci na nowe znajomości i doświadczenia.
Lubisz interesujące rozmowy z ciekawymi ludźmi
Tęsknisz za rozmową twarzą w twarz ?
Martwisz się, że grono przyjaciół ostatnio się uszczupliło?
Twoi znajomi są zawsze zajęci ..
Jesteś nowy w mieście i nie masz jeszcze swojej paczki rodem z Przyjaciół?
Każdy powód jest dobry, żeby nas odwiedzić

Uwaga:
To wydarzenie jest otwarte dla wszystkich grup wiekowych. Spotkajmy się. Porozmawiajmy i zostańmy przyjaciółmi. Pamiętaj, że to NIE jest randka

Speed Friending jest to łatwy i wygodny sposób na poznawanie nowych ludzi w sposób, który całkowicie usuwa niezręczne bariery społeczne, ponieważ wszyscy jesteśmy tam z tego samego powodu. Dobrze się bawić

Limity czasowe nie są sztywne i dostosowane są do długości spotkania grupowego i liczby zaangażowanych osób. Zazwyczaj jednak każda rozmowa trwa ok 7 min.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogą swobodnie wymieniać dane kontaktowe oraz planować kolejne spotkania. Po spotkaniu można zostać w lokalu i kontynuować rozmowę.

Ciekawostka
Czy wiedziałeś, że dorośli z silnym wsparciem społecznym mają zmniejszone ryzyko wielu poważnych problemów zdrowotnych, w tym depresji, wysokiego ciśnienia krwi i niezdrowego wskaźnika masy ciała (BMI). Badania wykazały nawet, że osoby starsze z bogatym życiem towarzyskim prawdopodobnie będą żyć dłużej niż ich rówieśnicy z mniejszą liczbą koneksji.

Jak się zgłosić

Zapisz się TERAZ na www.dreamdate.pl

Gdzie
Restauracja Ducha66 na ulicy Ducha66

Kiedy
Pierwszy czwartek każdego miesiąca

Kontakt:
Numer telefonu: 574 427 778
Email: kontakt@dreamdate.pl

Niektórzy mogą być bardzo sceptyczni co do idei i jest to zrozumiałe. Każde nowe doświadczenie wzbudza obawy, ale prawda jest taka, że nie masz nic do stracenia.

W rzeczywistości będziesz zaskoczony, jak duże jest zainteresowanie wzbudzają Speed Friending i jak wielu jest zainteresowanych

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.