stat
Impreza już się odbyła

Speed Friending - Postaw na przyjaźń

Speed Friending organizowany przez firmę DreamDate to zabawne wydarzenie, w którym bierze udział od 20-30 osób, a którego głównym założeniem jest poszukiwanie nowych przyjaźni.

lis 4

czwartek, godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 40 zł
lis 7

niedziela, godz. 18:00

bilety 49,99 zł
Kup bilet
To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:
* Chciałbyś poznać pozytywnych ludzi, którzy są otwarci na nowe znajomości i doświadczenia.
* Lubisz interesujące rozmowy z ciekawymi ludźmi
* Tęsknisz za rozmową twarzą w twarz ?
* Martwisz się, że grono przyjaciół ostatnio się uszczupliło?
* Twoi znajomi są zawsze zajęci ..
* Jesteś nowy w mieście i nie masz jeszcze swojej paczki
rodem z ''Przyjaciół'' ?
* Każdy powód jest dobry, żeby nas odwiedzić

Uwaga:
To wydarzenie jest otwarte dla wszystkich grup wiekowych. Spotkajmy się. Porozmawiajmy i zostańmy przyjaciółmi. Pamiętaj, że to NIE jest randka


* Speed Friending jest to łatwy i wygodny sposób na poznawanie nowych ludzi w sposób, który całkowicie usuwa niezręczne bariery społeczne, ponieważ wszyscy jesteśmy tam z tego samego powodu. Dobrze się bawić
* Limity czasowe nie są sztywne i dostosowane są do długości spotkania grupowego i liczby zaangażowanych osób. Zazwyczaj jednak każda rozmowa trwa ok 7 min.
* Podczas wydarzenia uczestnicy mogą swobodnie wymieniać dane kontaktowe oraz planować kolejne spotkania. Po spotkaniu można zostać w lokalu i kontynuować rozmowę.

Ciekawostka
Czy wiedziałeś, że dorośli z silnym wsparciem społecznym mają zmniejszone ryzyko wielu poważnych problemów zdrowotnych, w tym depresji, wysokiego ciśnienia krwi i niezdrowego wskaźnika masy ciała (BMI). Badania wykazały nawet, że osoby starsze z bogatym życiem towarzyskim prawdopodobnie będą żyć dłużej niż ich rówieśnicy z mniejszą liczbą koneksji.

Jak się zgłosić?
Zapisz się Teraz na www.dreamdate.pl

Kontakt:
Numer telefonu: 574 427 778
Email: kontakt@dreamdate.pl

Niektórzy mogą być bardzo sceptyczni co do idei i jest to zrozumiałe. Każde nowe doświadczenie wzbudza obawy, ale prawda jest taka, że nie masz nic do stracenia.
W rzeczywistości będziesz zaskoczony, jak duże jest zainteresowanie wzbudzają Speed Friending i jak wielu jest zainteresowanych

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    39,99 zł
  • Bilet ulgowy
    29,99 zł
Liczba miejsc ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.