• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Speed Dating dla podrożników (wiek 24-39 lat)

Lubisz adrenalinę? Poznaj swojego partnera w realu - odkryj Speed Dating z DreamDate!

wrz 25

poniedziałek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
ulgowy 20 zł
paź 23

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 80 zł
Kup bilet
Speed Dating może być Twoją szansą na znalezienie drugiej połówki! To sprawdzona formuła na poznanie nowych osób. Zrób to inaczej. Postaw na niesamowite doznania i świetnie spędzony czas! Speed Dating bilety na szybkie randki już w sprzedaży.

Na czym polega Speed Dating?
Reguły udziału w zabawie są bardzo proste. W jednym lokalu spotyka się określona liczba kobiet i mężczyzn. Każdy z uczestników na wstępie otrzymuje plakietkę ze swoim imieniem oraz numerem przyporządkowanym dla danej osoby na czas spotkania. Następnie uczestnicy siadają przy stoliku o numerze tożsamym do znajdującego się na ich plakietce, np. Kobieta z numerem "3" siada przy stoliku z numerem "3", analogicznie postępuje Mężczyzna. Na każdym ze stolików znajdują się formularze dla uczestników spotkania, na których po zakończonej rozmowie zaznaczamy chęć kontynuacji znajomości. Od momentu rozpoczęcia każda para rozmawia ze sobą przez około 7 minut. Po tym czasie następuje zmiana. Panie pozostają na swoich miejscach, natomiast panowie przesiadają się do kolejnego stolika, zgodnie z rosnącą numeracją. Spotkanie trwa do momentu aż Panowie zatoczą koło i wrócą do swojego stolika.

UWAGA: Randki odbywają się zawsze w przestrzeni lokalu wyodrębnionej wyłącznie dla uczestników. Twój komfort i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Masz pytania? Śmiało pisz, z przyjemnością na wszystkie odpowiemy: kontakt@dreamdate.pl

Opinie