Spacery historyczne po Stoczni Gdańskiej

Morska Fundacja Historyczna oraz Fundacja Galar Gdański zapraszają na wycieczki po terenach stoczniowych w Gdańsku z przewodnikiem połączone z rejsem galarem wokół portowej wyspy Ostrów. Oferta trwa przez cały lipiec 2019 roku.

kwi 24

sobota, godz. 22:00 - 5:00

Gdynia, Pętla Karwiny Tesco
bilety 30 - 35 zł

w każdą sobotę (od 08.05 do 29.05.2021)

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Lipcowe spacery historyczne po Stoczni Gdańskiej z przewodnikiem.

W każdy piątek, sobotę i niedzielę wycieczki rozpoczynają się o godzinach 11:00, 13:00 i 15:00 przy historycznej Bramie II Stoczni Gdańskiej, ulica Doki 1 w Gdańsku, przy kiosku "Souvenire" i trwają około 60 minut. Tematyka każdego spaceru obejmuje najważniejsze daty, wydarzenia, postacie i miejsca związane z historią terenów stoczniowych w Gdańsku od czasów średniowiecza, przez nowożytność, przemysłowe wieki XIX i XX, do czasów współczesnych.

Bezpośrednio po każdym zwiedzaniu, o godzinach 12:30, 14:30 i 16:30 rozpoczynają się rejsy galarem po kanałach portowych wokół wyspy Ostrów, w czasie których będzie można zobaczyć tereny stoczniowe i przemysłowe od strony wody. Każdy rejs trwa około 60 minut.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.