stat
Impreza już się odbyła

Spacery Śladami lwów

W niedzielę, 21 lipca, Gdańska Organizacja Turystyczna oraz portal iBedeker organizują spacery śladami lwów! Zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi w wieku 5-9 lat na dwie wędrówki, które rozpoczną się o godz. 11:00 i 13:00. Uwaga! Podczas spaceru, wszyscy uczestnicy (także dorośli opiekunowie!) będą skakać, ryczeć, drapać i robić dziwne miny.

Spacery rozpoczną się przy napisie GDAŃSK na Wyspie Ołowiance, skąd uczestnicy udadzą się do oddalonego nieopodal Gdańskiego Lwa Heweliona z charakterystycznym wiosłem. Następnymi punktami na trasie będą m.in. Długie Pobrzeże, Długi Targ (nowa rzeźba lwa Heweliona!) oraz ul. Długa. Koniec trasy zaplanowano w Bramie Wyżynnej, u kolejnego (a jakże...) Heweliona. Przewidywany czas wędrówek to 60 minut. Każdy z uczestników otrzyma lwie upominki! Stali bywalcy lwich spacerów proszeni są o zabranie ze sobą żółtych kamizelek.

W rolę przewodników wcieli się wyjątkowy duet damsko-męski! Mowa o Ewie Kowalskiej, autorce serwisu iBedeker, inicjatorce i edukatorce realizowanego przez Fundację Wspólnota Gdańska projektu dla przedszkoli "Młody Przewodnik / Młoda Przewodniczka po Gdańsku oraz Wojciechu Krakusie, wieloletniemu edukatorowi w Muzeum Gdańska i Pałacu Młodzieży, będącego od niedawna uczestnikiem projektu dla przedszkoli.

Organizatorzy: Gdańska Organizacja Turystyczna, iBedeker

UWAGA!

W przypadku złych warunków atmosferycznych, w trosce o najmłodszych uczestników, organizatorzy mogą zmienić termin spaceru. Oczywiście, w takim przypadku, uczestnicy zostaną poinformowani o ewentualnej zmianie.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy

Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników ograniczona! Zapisz się już dziś pod adresem spacery@visitgdansk.com lub pod nr tel 58 301 43 55. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 19 lipca, do godz. 14:00 lub do wyczerpania miejsc.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.