stat
Impreza już się odbyła

Spacer przyrodniczy - Nastaw uszy na sowy

W piątkowy wieczór (11.10.19) o 19:00 spotykamy się przed wejściem do Urzędu Miasta w Sopocie. Ubierzcie się terenowo, weźcie latarki, ciepłą herbatkę w kubek i notes. Idziemy do parku i lasu nasłuchiwać puszczyków. Zapraszamy dorosłych, rodziny z dziećmi (od 8 roku życia). Sopocianie ten wyjątkowy wieczór jest właśnie dla Was.

Opowiemy Ci, jak tropić sowy, nie zapominając o etyce obserwatora. Zdradzimy jak pracuje Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja, a przede wszystkim, co i jak Ty możesz zrobić, znajdując poszkodowane zwierzęta. BHP postępowania z dzikusami to ważna sprawa, też dla Ciebie. Dowiesz się, jak postępować z podlotami sów i innych ptaków. Słyszałeś kiedyś puszczyka, wiesz jak rozpoznać je po głosie? Wiesz, jakich sowich głosów nasłuchiwać wczesną wiosną? I czym zajmuje się Stowarzyszenie Ochrony Sów.

Zjada Cię ciekawość, co jeszcze zorganizujemy w Sopocie? Zapisz się i przyjdź. A może wesprzesz też datkiem na gryzonia na śniadanie dla pacjentów Ostoi?

Warsztaty poprowadzi Ewelina Kurach. Daj się zarazić pasją do sów! Czekamy na Ciebie!

Edukujemy w ramach projektu "W trosce o dzikość - pomagaj z głową! dofinansowanego przez Gminę Miasto Sopot.

Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Ostoja" w partnerstwie z Stowarzyszenie Ochrony Sów Owl Conservation Association

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Warsztat bezpłatny dla 15-20 os. grupy. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
Kontakt: ewelina.kurach@sowy.sos.pl
Podaj liczbę osób, nr tel. i czekaj na potwierdzenie zgłoszenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.