stat

Spacer po Sopocie Razem w plenerze

  • sobota, 7 sierpnia, godz. 11.00
  • Lokalizacja
    Sopot, SKM Kamienny Potok

Filia nr 8 Sopockiej Biblioteki zaprasza na spacer po Sopocie Razem w plenerze. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 7 sierpnia 2021 roku o godzinie 11.00. Zbiórka przy SKM Kamienny Potok(pętla autobusowa).

paź 2

sobota, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 4

poniedziałek, godz. 16:00 - 18:00

Gdynia, Biskupa Dominika 3
Szczegółowe informacje dostępne pod numerem: 58 550 66 74 (w godzinach otwarcia filii) lub na mediach społecznościowych Biblioteki Sopockiej. Przewodnikiem spaceru będzie Włodzimierz Śliwiński prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego Sopockie Potoki.

Włodzimierz Śliwiński jest absolwentem WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984) oraz wykładowcą w WSWFiT w Sopocie na kierunku Turystyka i Rekreacja ; wraz ze studentami organizował i prowadził rajdy piesze po sopockiej przyrodzie. Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej podczas zajęć na łonie sopockiej przyrody. Prowadził również ogólnodostępne spacery (bez ograniczeń wiekowych) w ramach cyklu Sekrety sopockiej przyrody. Jego pasją jest fotografowanie przyrody, zaś mottem: radosna aktywność.

Przed spacerem należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.