stat
Impreza już się odbyła

Sounds Of 1001 Nights

Sounds Of 1001 Nights, to cykl prowadzony przez Abēdi'ego, trójmiejskiego DJa z perskimi korzeniami, który promuje orientalną muzykę klubową, cieszącą się co raz to większą popularnością w Polsce.

lut 22

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 10-20 zł
lut 28

piątek, godz. 19.00

bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł
Kup bilet
Brzmienia, które na pewno usłyszycie inspirowane są sceną klubową Tel-Avivu. Przemycamy najlepsze smaczki z takich gatunków jak afro/tribal/house, disco i downtempo, nie raz zahaczając o minimal. Rytualne perkusjonalia, psychodeliczne motywy i etniczne fascynację, to cechy rozpoznawcze tych muzycznych podróży.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Na najbliższej, siódmej już edycji, gościć będziemy Simon Mattson aka Raidho. Szymon na codzień mieszka w mieście stołecznym Warszawa i usłyszeć możecie go w klubie Smolna w którym rezyduje. Jako dj aktywny od ponad 15 lat, był polskim finalistą konkursu Burn Residency. Jest on bardzo zdolnym producentem, który w przeszłości( jako Simon Mattson) wydawał house'owe produkcje w wytwórniach: Defected Records, Glasgow Underground, Strictly Rhythm czy Re:Fresh Your Mind. Nieźle cnie? No ale My nie do końca tu o tym. W roku 2017 Szymon zainspirowany twórczością artystów takich jak Acid Paulii, Beduin, czy Satori postanawia stworzyć projekt Raidho. Ze swoimi etno-taneczcnymi produkcjami, wydanymi m.in pod takimi labelami jak Sol Selectas czy Bar 25 Music, występował już w paru skromnie mówiąc, niezłych miejscach. Rok 2019 był przełomowy i rozpoczął sie od showcasu dla prowadzonego przez Sabo, Sol Selectas w meksykańskim Tulum. W sierpniu w Black Rock City, na pustyni w Nevadzie, na scenie Playground, nad którą pieczę trzyma nie kto inny jak Carl Cox, Raidho wystąpił na kultowym Burning Manie. Z ostatnich podbojów w październiku zagrał również w ramach Amsterdam Dance Event (ADE).

Kto jeszcze się zjawi? Pozostali dje to reprezentacja z G-Pumpkin. Po raz kolejny niewątpliwą przyjemnością będzie występ dj.elfa, Bartek to żywa legenda polskiej sceny psy, który tej nocy rozrusza Nam parkiet w klimacie downtempo.

Ponownie wpada również do Nas Gelofunk, którego znacie już z poprzedniej edycji. Mogliście również go usłyszeć pod czas tegorocznego Unity Gathering. Oleg przybył do Nas zza ukraińskich Karpat i na stałe osiadł w 3C. Całość dopełni gospodarz tego spędu, Abēdi.

Ziemia to miejsca przyjaźni i niezobowiązującej zabawy. Prosimy swoje uprzedzenia i niesnaski pozostawić w domu, a zabrać jedynie dobry humor i wygodną parę butów do tańczenia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni