stat
Impreza już się odbyła

Sounds Like The End Of The World + Spiral

Zespoły Sounds Like The End Of The World i Spiral ruszają we wspólną ogólnopolską trasę połączoną z premierą ich wspólnego wydawnictwa!

sie 18

wtorek, godz. 20:00

Słupsk,
bilety 180 zł
paź 17

sobota, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 99-219 zł
Kup bilet
Sounds Like The End Of The World podczas swojej siedmioletniej działalności dali się poznać publiczności z jak najlepszej strony. Zaczęło się od EP "It All Starts Here", a pięć lat temu ukazała się debiutancka płyta pt. "Stages of Delusion". Sukcesywnie budowana pozycja na scenie i wielowymiarowa muzyka grana z pasją i precyzją zaowocowała wspólnymi występami z God Is An Astronaut, Riverside czy Tides From Nebula. W chwili obecnej, po udanej wspólnej trasie z grupą Riverside zespół promuje swój drugi krążek pod tytułem "Stories". Album został nagrany w Highwave Studio w Gdyni, a następnie ukazał się nakładem niemieckiej wytwórni Progressive Promotion Records.

rock - koncerty w Trójmieście


Spiral to zespół, którego twórczość zalicza się do szeroko pojętego nurtu muzyki alternatywnej. Rockowy żywioł miesza się u Spiral z ambientowymi plamami dźwięku, a wybuchowe i bogate w oprawę wizualną show - z onirycznym żeńskim wokalem. Zespół, po docenionych przez słuchaczy i recenzentów albumach "Urban Fable" i "Cloud Kingdoms" aktualnie promuje trzecie wydawnictwo - "Bullets". Płyta stanowi kontynuację drogi zapoczątkowanej przez zespół na Cloud Kingdoms, której wyznacznikiem jest bogactwo konceptów oraz muzyczna różnorodność. Wszystko to na nowym krążku zaserwowane jest z nową pastelową świeżością w dojrzalszej odsłonie.

Do każdego biletu kupionego w przedsprzedaży płyta CD - split obu zespołów z niepublikowanymi utworami gratis!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
  • Przedsprzedaż
    20 zł
Bilety na stronie:
https://spiral.pl/bilety

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij