stat
Impreza odwołana

Soundlove Medicine - The Alchemy of Being : Medytacja & Koncert

Zapraszamy do przestrzeni pozytywnych wibracji : koncertu relaksacyjno-medytacyjnego poprzedzonego medytacją aktywną w czasie nowiu księżyca.

sie 7

sobota, godz. 20:00 - 22:00

bilety 79-249 zł
Kup bilet
cze'22 11

sobota, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 190 - 590 zł
Kup bilet
Muzycznego satsangu z jedynym prawdziwym nauczycielem / uzdrowicielem w Tobie.
..." Większość pradawnych kultur wykorzystywała moc dźwięku i światła w uzdrawianiu.
Cieszę się, że w dzisiejszych czasach odkryliśmy na nowo ten potencjał.

DŹWIĘK o określonych częstotliwościach wywiera zbawienny wpływ na nasze ciało fizyczne i energetyczne. Światło rozświetla ścieżkę naszej duszy. RUCH i ODDECH są cennymi nauczycielami którzy sprowadzają nas do Tu i Teraz - poza umysł."...

The Alchemy of Being

Zapraszamy do kąpieli w wibracjach dotykających duszy.
Poprzez medytację aktywna ( Bioenergetyka Lowena, Osho, Gimnastyka Słowiańska ) stworzymy bezpieczną przestrzeń na wyrażenie tego, co istnieje głęboko w nas. Uwolnimy napięcie z ciała, oczyścimy umysł aby odnaleźć się w ciszy.

Kolejnym etapem będzie koncert o charakterze relaksacyjno-medytacyjnym przy dźwiękach o naturalnych częstotliwościach 432Hz, Solfeggio, które pomogą nam zintegrować dotychczasowe doświadczenia oraz zrównoważyć przepływającą energię. Z pomocą cudownych instrumentów tj. Hangi, lira i czakralne misy kryształowe, kamertony, bębny szamańskie, didgeridoo, gitary, charango etc. przeniesiemy się w kojącą przestrzeń, otuleni harmonijnymi wibracjami. Do przestrzeń serca ,na lądy starożytnej Atlantydy, do Nepalu i Amazońskiej Dżungli, w otchłanie oceanów, po tęczy dźwięków daleko w odległe przestrzenie kosmiczne. Do początku i samego kresu świadomości. Z psychodelicznego chaosu porządku ku dynamicznej spokojnej ciszy.

Prócz muzykoterapii dogłębnie - komórkowej doświadczymy aromaterapii, litoterapii, chromoterapii, energoterapii. Posługując się intencją, doświadczalnie przemierzymy ścieżkami własnej wewnętrznej prawdy, uwalniając się od wszystkiego co oddala nas od - bycia sobą - naszej boskiej istoty.
https://www.soundlovemedicine.pl/

Przebywanie w przestrzeni tych uzdrawiających na każdym poziomie wibracji to prawdziwy dar dla siebie, wspaniała inwestycja w przemianę.

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści. Ten czas jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

Ważne!
Ze względu na kameralny charakter naszego spotkania ilość miejsc jest ograniczona.
Uprzejmie prosimy o zgłoszenie rezerwacji mail: slm.zgloszenie@gmail.com ( w treści data oraz nazwisko) lub sms : +48791913068 oraz zakup biletu.
Bilety: 99 pln
Zakup poprzez wpłatę na konto:
Sylwia Mąka
MBank
22114020040000390274891900

Informacje i kontakt :
kontakt@soundlovemedicine.pl

Spotkanie przy wsparciu Wielkiego Ducha poprowadzi:
Krzysztof Lottig

Naturopata: Certyfikowany Muzykoterapeuta Dogłębnie-Komórkowy, Terapeuta Ajurwedy, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej / Polarity.
Jogin Vipassany.

Multiinstrumentalista. Inicjator kryształowych i Hangowych brzmień o naturalnym stroju 432Hz w Polsce. Autor i producent 4 płyt CD z muzyką harmonizującą system energetyczny.
Swoim życiem blisko natury w lekkości i relaksie, oraz swą kreatywnością inspiruje wielu artystów i terapeutów.

Przez ostatnie 10 lat zagrał setki koncertów oraz Ceremonii Dźwięku, prowadząc również warsztaty rozwojowe. Podróżnik i eksploatator światów zewnętrznych i wewnętrznych.
https://www.soundlovemedicine.pl/krzysztof_lottig/
oraz anielskim wsparciu:
Sowia Sylwia
Pasjonatka naturalnego piękna, żyjąca w zgodzie z naturą. Kieruje się w życiu intuicją i empatią oraz miłością bezwarunkową do wszelkiego stworzenia. Dąży ścieżką której celem jest samopoznanie i wyzwolenie poprzez m.in praktykę medytacji Vipassana.

Dużo podróżuje, poszerzając swe horyzonty. Pracuje z leczniczymi roślinami mocy. W projekcie tworzy pomost pomiędzy światem ducha, a materii. Widzialnym i niewidzialnym. Słyszalnym i niesłyszalnym.
https://www.facebook.com/mass.aka.balance/

Po spotkaniu istnieje możliwość zakupu autorskich płyt przepełnionych uzdrawiającą mocą dźwięków:
https://www.soundlovemedicine.pl/sklep/pozytywne-wibracje-muzyka/

Istnieje możliwość skorzystania z dobrodziejstw terapii/masaży Krzysztofa
https://www.soundlovemedicine.pl/terapiemasaze/
oraz
Sylwii
https://www.facebook.com/mass.aka.balance

Prosimy o przygotowanie sobie luźnego ubrania do swobodnego i spontanicznego ruchu. Butelki czystej wody. Maty,kocyka,poduszki.
Intencji. 

W czasie koncertu uczestnicy leżą w wygodnych pozycjach, poddając się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł. Odpowiednio dobrane delikatne i odprężające dźwięki, kolory oraz kompozycje zapachowe wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głęboki relaks i wyciszenie.

Masaż dźwiękiem wspiera:
- szybsze osiąganie stanu głębokiego odprężenia, w którym dźwięk ułatwia rozbudzanie i przywracanie wrodzonego zaufania do naturalnych procesów życia;
- łatwiejsze uwalnianie od problemów natury emocjonalno-mentalnej;
- zmniejszanie napięcia fizycznego, psychicznego, szybsze usuwanie blokad dzięki wprowadzaniu w stan głębokiego odprężenia i uspokojenia;
- wytworzenie za pośrednictwem muzyki równowagi pomiędzy sferą przeżyć emocjonalnych a procesami fizjologicznymi;
- harmonizowanie organizmu na poziomie komórkowym i energetycznym ( czakry );
- ma pozytywnie umacniający wpływ na poczucie własnej wartości, kreatywność i moc twórczą;
- wzmacnianie sił samo uzdrawiających i odzyskanie radości życia;
- całościowe odprężające i harmonizujące oddziaływanie na ciało, umysł oraz sferę emocjonalną
- łatwiejsze uwalnianie od bólów i napięć natury typowo fizycznej, większe rozluźnienie ciała;

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.