• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Przed nami 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem jest zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Dołączmy do WOŚP i wspólnie z całą Polską zbierzmy pieniądze na ten szczytny cel!

w każdą środę (do 21.12), godz. 10:00

Wstęp wolny
gru 31-1.01

sobota - niedziela, godz. 20:00

bilety 590 zł
SOPOT PLAŻA PRZY MOLO

Startujemy 12 stycznia o godzinie 10:00

Na sopockim molo odbędzie się impreza militarna gdzie będzie można zobaczyć samochody wojskowe i nie tylko. Dla wszystkich chętnych będzie możliwość przejażdżki czołgiem Merida T55-AM, BAT-M, a także dla miłośników terenowej jazdy dostępne będą takie samochody jak Jeep Grand Cherokee oraz Izuzu D-MAX. Ocieplenie styczniowej atmosfery zapewni wojskowa kuchnia polowa która będzie serwować grochówkę. Dodatkowo na plaży odbędzie się pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez Sopocki WOPR. A to tylko część atrakcji które znajdziecie przy Sopockim Molo w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

SOPOT PLAC PRZYJACIÓŁ

Startujemy 12 stycznia o godzinie 12:00.

YMCA Gdynia, miasto Sopot, Alfisti Północ mają przyjemność zaprosić Państwa na wystawę i konkurs aut klasycznych, historycznych oraz sportowych, który odbędzie się w Sopocie na Placu Przyjaciół. Imprezę rozpocznie występ Klubu Sportowego Movement po którym współprowadzący imprezę "Bartosz i Samuel o samochodach", zagwarantują, iż historie samochodów oraz ich właścicieli nie są wcale nudne. Na pokazie zaprezentowane zostaną samochody od Fiatów 126p i 125p przez amerykańskie klasyki do najnowszych modeli samochodów osobowych. Dodatkowo, dla wszystkich chętnych, z bliska obejrzeć Pojazdy Straży Pożarnej, a nawet odpocząć w Bibobusie. Na imprezie oczywiście nie zabraknie loterii fantowej oraz sklepiku z gadżetami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po godzinie 15:00 na specjalnie przygotowanej scenie odbędą się licytacje unikatowych przedmiotów. Między innymi autografów Łukasza Piszczka, Kamila Stocha oraz Krzysztofa Hołowczyca. Od przepięknych odręcznych rysunków Alfy Romeo Montreal oraz 155 Touring do karnetów do Sopockiego KartCenter. Atrakcyjną zdobyczą może być także ręcznie wykonana filiżanka przekazana przez Kancelarię Premiera. Dla Pań vouchery SPA, natomiast dla Panów zegarki Timex oraz Alfa Romeo.

Licytacje poprowadzi Prezydent Sopotu Pan Jacek Karnowski

Pokaz aut oraz licytacje to tylko kilka z przygotowanych atrakcji. Przyjdź i sprawdź sam!

Impreza odbędzie się dzięki wsparciu Youngtimers Trójmiasto, Fso Pomorze, FSM Pomorze oraz dzięki licznym sponsorom jak Lotos, Auto-Mobil, PromoStars oraz Galeria63.

Zapraszamy wszystkich również do Krzywego Domku gdzie znajdować się będzie sklepik z gadżetami WOŚP oraz do Teatru Wybrzeże gdzie odbywać się będzie specjalny koncert "Śpiewający Aktorzy" gdzie aktorzy, śpiewacy i tancerze trójmiejskich scen (Opery Bałtyckiej, Teatru Wybrzeże, Teatru Muzycznego, Teatru Miniatura oraz Sopockiego Teatru Tańca) w autorskiej interpretacji zaprezentują znane utwory z polskich filmów.

12 stycznia 2014 - Scena Kameralna Teatru Wybrzeże (Ul. Boh. Monte Cassino 30) w godzinach od 12:00-15:00.

Pokażmy wszystkim Polakom, że pomorze jest w stanie świetnie się bawić i zebrać sporą kwotę dla potrzebujących. Do zobaczenia!

Zapraszamy: www.facebook.com/SopotdlaOrkiestry

Opinie