stat
Impreza już się odbyła

Sopot Wave vol. 8

5 października startuje kolejna edycja Sopot Wave i nieoficjalne zakończenie sezonu żeglarskiego! Wydarzenie tym razem odbędzie się w klimatycznej nadmorskiej Restauracja Pomarańczowa Plaża. Tym razem zabierzemy was w świat niczym niezmąconego luzu wprost z surferskiej Kalifornii.

Relacja z imprezy

paź 2

sobota, godz. 17:00

Gdańsk, ul. Okopowa 29
Wstęp wolny

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł
Ideą Sopot Wave jest połączenie dwóch światów - mody i żeglarstwa, których wspólnym mianownikiem jest po prostu lifestyle. Jak zwykle nie zabranie sportowych pokazów mody, w tym specjalnego pokazu high fashion marki Max&Co. Gdynia, Ramatuelle Beachwear oraz Silk Epoque Olgi Ziemann.

Niezapomniany klimat, widok na morze, wszechobecny chill, pokazy mody, drinki z palemką, a to wszystko uwiecznione przez znanego fotografa polskich wód - Wojtka Ra2ńskiego, który już nieraz wprawił w osłupienie swoimi znakomitymi zdjęciami B a ł t y k u.

Podczas jesiennej edycji, oprócz uroczystego zakończenia Biznes Ligi Żeglarskiej organizowanej przez GSC Yachting, podsumujemy sezon dwóch sopockich klubów żeglarskich: SKŻ oraz UKS Navigo. Nie zabraknie również prezentacji olimpijskiej klasy Nacra 17. Wśród zaproszonych gości pojawią się czołowi żeglarze, a także kadra olimpijska.

Przeniesiemy was w klimat Suf Rocka. Na scenie pojawi się zespół Deadly Plants, show band z epoki rock'n'rolla. Pięciu młodych muzyków podjęło się misji przeniesienia w czasie. Z bezsennego Las Vegas trafili do Polski i zostali tu na stałe! Okazuje się, że Rhythm&Blues, oraz Rock'n'Roll wciąż są ponadczasową muzyką, a na parkiecie dalej rządzi twist. Widowisko przenosi widza 60 lat wstecz. Młodzi, uśmiechnięci gentlemen'i w zielonych garniturach. Sami wyglądają jakby wyszli z machiny czasu!

Wydarzenie poprowadzi Sylwia Różycka&Piotr Kula.

Zakończymy sezon w iście żeglarskim styl! Razem przenieśmy się w świat żagli, mody i sztuki.

Stali i niezastąpieni partnerzy wydarzenia:
Henkell&Co. Polska, Mionetto Prosecco Bar4you Excellent Q Pomorskie Studium Sztuk Wizualnych

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.