• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sopot Ulica Artystów: Gra miejska (2 opinie)

Wydarzenie w ramach

Gra miejska jest w swoim rodzaju grą terenową, nowoczesną wycieczką, ciekawym oprowadzaniem i zwiedzaniem Sopotu, imprezą integracyjną.

7 listopada 2022 - 30 czerwca 2023, godz. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
gru 4

niedziela, godz. 10:30

Gdynia, ul. Zawiszy Czarnego 1
Wstęp wolny
Trzecią w historii Sopotu grę poświęcamy Konstytucji 3-go maja. Przygotowano dziewięć zagadek odnoszących się do historii kurortu i święta Konstytucji. Zapraszamy osoby indywidualne, jak i grupy przyjaciół.

Organizatorzy liczą, że ciekawostki historyczne i nie tylko historyczne zawarte w zagadkach zostaną w pamięci uczestników i poszerzą posiadana wiedzę o historii kurortu, a sama formuła gry spodoba się miłośnikom Sopotu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 kwietnia 2012r. pod adresem gramiejska@3art.org.pl. W treści wiadomości prosimy wpisać imię, nazwisko, wiek, numer kontaktowy i miasto zamieszkania.

Startujemy spod Urzędu Miasta Sopotu.Opinie (2)

 • dziwność

  Nie spotkałem się do tej pory z faktem, że trzeba kilka dni wcześniej się zarejestrować do gry miejskiej - na tym polega gra, że w każdym momencie (oczywiście w okresie trwania tej gry) można wejść i się pobawić. Np. taki turysta będzie chciał wziąć udział w grze, a nie będzie mógł bo organizatorzy nie przewidzieli, że ludzie z ulicy mogą być też zainteresowani... dodatkowo impreza słabo rozreklamowana.
  Gra miejska w Gdańsku oraz w Gdyni cieszyła się znacznie lepszym powodzeniem.

  • 0 0

 • kiepska organizacja

  Miała być fajna zabawa a wyszedł średnio ciekawy spacer. Zaczynając od samego początku gdzie mimo, iż zapisalyśmy się wsześniej i dostaliśmy maila z potwierdzeniem, naszych nazwisk nie było na liście, poprzez to, że po punktach trzeba bylo chodzić po kolei tzn. wszyscy uczestnicy spotykali się na każdym z punktów i trzeba było czekać w niesończoność - wygrywa ten kto szybciej biega(o to w tym chodziło????). Ludzie z punktów schodzili zanim wszyscy do nich dotarli. No i zadania (SERIO??) były na żadnym poziomie trudności, niczego się nie dowiedzieliśmy a lepienie z masy solnej było wręcz żenujące. A na koniec jeszcze awantura o to kto wygrał, bo ponoć nie Ci co dostali nagrodę :) My wiemy tyle, że ktoś kto robił przysiady bo nie wiedział kiedy uchwalono konstytucję zasługuje raczej na lanie :) Podsumowując: pomysł fajny,pogoda fajna, wykonanie żenujące.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.