stat
Impreza już się odbyła

Sopot Top Trendy 2010 (75 opinii)

Tegoroczna edycja festiwalu ze względu na remont Opery Leśnej zorganizowana zostanie na sopockim hipodromie, w specjalnie wybudowanej hali, sprowadzonej z Wenecji.

jazz - koncerty w Trójmieście


Polsat oficjalnie poinformował na konferencji, że TOPtrendy to jedyny festiwal muzyczny, który zorganizowany zostanie w tym roku w Sopocie.

Sopot TOPtrendy festiwal - jeden z festiwali muzycznych w Polsce. Składa się z dwóch koncertów: TOP i TRENDY oraz Kabaretonu

W tym roku Festiwal TOPtrendy, organizowany jest przez telewizję Polsat od 2003 po raz pierwszy odbędzie się na Hipodromie w Sopocie. Obecnie jego oglądalność jest podobna do pozostałych festiwali, a w niektórych przypadkach nawet wyższa.

Dojazd do miejsca organizacji festiwalu.
Dojazd do miejsca organizacji festiwalu. graf. trojmiasto.pl
Program festiwalu

Piątek, 28 maja, g. 19:30 - koncert TOP

Sopot TOPtrendy Festiwal 2010 otwiera koncert TOP, prezentujący 10 wykonawców, którzy sprzedali najwięcej płyt w ostatnim roku (wyboru dokonano zgodnie z regulaminem Festiwalu TOPtrendy). To najbardziej obiektywne kryterium wyboru artystów, których najwyżej cenią Polacy. Na scenie wystąpią: Agnieszka Chylińska, Feel, Hey, Kayah, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk z zespołem, Paulla, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik, Tomasz Stańko.

Koncert poprowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz oraz Edyta Herbuś i Darek Maciborek.

28 maja odbędzie się również koncert z okazji 25-lecia pracy artystycznej Macieja Maleńczuka pod tytułem "Pan Maleńczuk - tak to ja". Jubilatowi towarzyszyć będzie zespół Psychodancing oraz zaproszeni goście: Wojciech Waglewski, Patrycja Markowska oraz Andrzej "Pudel" Bieniasz z zespołu Pudelsi. Koncert poprowadzi Agata Młynarska.

Sobota, 29 maja, g. 19:30 0 koncert TRENDY

Koncert Trendy prezentuje początkujących artystów, którzy są dopiero wschodzącymi gwiazdami i nadzieją polskiej sceny muzycznej. Widzowie w głosowaniu SMS-owym wybierają zwycięzcę, który zostaje artystą TRENDY. Nagrodą jest promocja artysty na antenie telewizji Polsat oraz na stronie internetowej i w radiu, które w danej edycji festiwalu są partnerami medialnymi imprezy.
Koncert poprowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor.

Oto oficjalna lista artystów, którzy zakwalifikowali się do konkursu "trendy" na tegorocznym Sopot TOPtrendy Festiwal: Aniqa, Anna Cyzon, Asia Si, Chemia, FOX, HooDoo Band, IKA, Natalia Lesz
Nick Sinckler, Romek Lasota, Volver


Niedziela, 30 maja, g.19:30 - VII Sopocka Noc Kabaretowa

Ostatni dzień festiwalu Sopot Top Trendy 2010, upłynie pod znakiem kabaretu. Na scenie wystąpią m.in. Łowcy. B, Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Grzegorz Halama, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Hrabi, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Ciach, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Nowaki, Kabaret pod Wyrwigroszem.

II Sopocką Noc Kabaretową poprowadzą Piotr Bałtroczyk i Magda Mleczak z kabaretu Słoiczek po cukrze.

Przeczytaj także

Opinie (75) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  • blues , rock
    maj 31
    niedziela, g. 19:30
    Gdynia, Blues Club
    Piotr Woźniak