• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Sopot: Paweł Domagała - Wracaj Tour

pop

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach.

Paweł Domagała przebojem Jestem tego wart wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt Opowiem Ci o mnie i 1984 oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii.

pop - koncerty w Trójmieście


Wracaj trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa
Wracaj to już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako powrót/przełom. To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem opowiada Domagała.

Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz!
Bilety na koncerty Pawła Domagały znajdziecie w naszym repertuarze.
Podczas koncertu wykorzystywane będzie światło stroboskopowe.
Kup bilet
sie 4

czwartek, godz. 20:00

bilety 90 - 150 zł
Kup bilet
gru 6

wtorek, godz. 20:00

bilety 120 - 160 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.