• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Songwriter Festival Sopot: Zagi

pop

Wydarzenie w ramach

W poniedziałek 30 maja 2022 o godz. 20:30 w ramach Songwriter Festival Sopot wystąpi Zagi.

sie 28

niedziela, godz. 20:00

bilety 79 - 279 zł
Kup bilet
wrz 11

niedziela, godz. 20:30

Sopot,
bilety 150 - 170 zł
Kup bilet
Wstęp - co łaska - wrzucamy artyście do kapelusza w trakcie koncertu. Ile? Tyle ile uznacie za stosowne. Przynieście więc trochę gotówki. Koncert jest w parku na świeżym powietrzu. Zabierzcie ze sobą kocyk i coś do picia, na wszelki wypadek.

pop - koncerty w Trójmieście


Zagi
To wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to "Prześwit". Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały - stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród - I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej - to tylko niektóre z wyróżnień. Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol'and'Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza. Ostatnio support na 20lecie Happysad.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.