• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Songwriter Festival Sopot: Maks Łapiński

pop

Wydarzenie w ramach

W poniedziałek 23 maja 2022 o godz. 20:30 w ramach Songwriter Festival Sopot wystąpi Max Łapiński.

lip 18

poniedziałek, godz. 18:00

Wstęp wolny
sie 28

niedziela, godz. 20:00

bilety 79 - 279 zł
Kup bilet
Wstęp - co łaska - wrzucamy artyście do kapelusza w trakcie koncertu. Ile? Tyle ile uznacie za stosowne. Przynieście więc trochę gotówki. Koncert jest w parku na świeżym powietrzu. Zabierzcie ze sobą kocyk i coś do picia, na wszelki wypadek.

pop - koncerty w Trójmieście


Maks Łapiński
W wieku 9 lat napisał swoją pierwszą piosenkę i tak już mu zostało do dzisiaj pisze je regularnie. Autor tekstów, kompozytor, instrumentalista i wokalista. Miłośnik improwizacji muzycznej, dlatego też pierwszą rzeczą jaką sprawdza po przyjeździe do nowego miasta to kluby z jam session. Ma na swoim koncie sporo koncertów oraz festiwali muzycznych w Polsce i za granicą. W sierpniu 2020 roku jego twórczość została doceniona na międzynarodowym festiwalu Carpathia Festival, gdzie zdobył Grand Prix śpiewając swoją autorską piosenkę Lew. Maks aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem. Każdą piosenkę na tej płycie pisał inspirując się swoimi przeżyciami. Możemy spodziewać się zatem bardzo osobistego, romantycznego i pozytywnego materiału. Na koncertach Maks gra na
gitarze i pianinie. No i śpiewa i to jak śpiewa!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.