stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Solowy projekt Macieja Tachera - Tacher

22 sierpnia w Oliwskim Ratuszu Kultury odbędzie się koncert Macieja Tachera, promujący projekt "Tacher"

paź 2

piątek, godz. 19.00

bilety 40 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet
lis 27

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 79 - 199 zł
Kup bilet
TACHER to autorski solowy projekt Maćka Tachera, dającego się dzisiaj poznać nie tylko od strony wokalnej, ale również jako kompozytor i autor tekstów. Akompaniując sobie na gitarze i wykorzystując looper Tacher snuje metafizyczne opowieści, niekiedy ironicznie bawiąc się popkulturowymi odniesieniami. Choć niektórzy nazywają jego muzykę romantycznym folkiem, pozostaje otwarty na gatunki, sięgając czasem po motywy jazzowe, innym razem po mocniejsze, nie tylko akustyczne, gitarowe brzmienia. Pomiędzy autorskimi piosenkami, na koncertach Maćka Tachera usłyszeć można czasem także utwory Damiena Rice'a, Simona & Garfunkela, czy Grzegorza Ciechowskiego.

koncerty w Trójmieście


"To artysta o bogatym doświadczeniu scenicznym i jeszcze większej wrażliwości."- (z opisu My Name Is New Festiwal)

Maciek Tacher - urodzony w Koszalinie, mieszkający w Toruniu wokalista, kompozytor, autor tekstów. Ukończył koszalińskie Liceum Sztuk Plastycznych i filozofię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Publikował w "Przeglądzie filozoficzno-literackim", "Ricie Baum", "Undergruncie", "Musli Magazine" i "Menażerii". W latach 2006-2018 był wokalistą zespołu Manchester, z którym wydał trzy płyty długogrające a także zdobył m.in. nagrodę TopTrendy, otrzymał nominację do Fryderyka i Superjedynek, supportował Roda Stewarta. Autor tekstów piosenek także innych artystów, m.in. współautor przeboju "O Pani!" Grzegorza Hyżego. Wielokrotnie interpretował piosenki Republiki i Obywatela GC, występując w ramach toruńskich Dni Białej Flagi, na koncertach pamięci Grzegorza Ciechowskiego, w trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej, czy w specjalnym odcinku "Szansy Na Sukces" poświęconym Republice. Jako artysta solowy występował już ze swoim autorskim materiałem na jednej scenie z Mariuszem Lubomskim i Adamem Nowakiem, supportował Smolika/Keva Foxa i Darię Zawiałow. Pod szyldem My Name Is New - wspierającego niezależnych artystów projektu wytwórni KAYAX - Tacher wydał ostatnio dwie piosenki: "Love pod prąd" oraz "Piąte Piętro"

Czytaj więcej na: kupbilecik.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.