stat
Impreza już się odbyła

Solidarność jest Kobietą

"Solidarność jest kobietą" to trzecia odsłona akcji, która ma na celu zbiórkę pieniędzy na działalność gdańskiego oddziału Centrum Praw Kobiet. Odbywa się zawsze w połączeniu z Międzynarodowym Dniem Kobiet.

Dniem, w którym przypominamy, że prawa kobiet są niezbywalną, integralną i niepodzielną częścią fundamentalnych praw człowieka, a przemoc wobec kobiet (niezależnie od tego, czy sprawcą jest osoba prywatna, grupa społeczna czy państwo) stanowi naruszanie tych praw.
Dlatego w 2017 roku, Stowarzyszenie Feministyczna Brygada Rewolucyjna FeBRa postanowiło wspierać Centrum Praw Kobiet - organizację, która od ponad dwudziestu lat działa na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn.

Zgadzasz się z nami? Chcesz wesprzeć zespół psycholożek, psychoterapeutek, prawniczek/prawników i dorzucić się do puszki?

Tej okazji będą sprzyjać artystki, które zagrają na rzecz kobiecej solidarności! Będzie można również zobaczyć oraz zakupić prace Natalii Koniuszy. Całkowity dochód imprezy zostanie przeznaczony na Centrum Praw Kobiet w Gdańsku.

A tej nocy zagrają dla Was:
- Blank
- więcej artystów wkrótce!

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij