• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Sobotnie karaoke w Avangardzie

Latem oprócz czwartkowych karaoke spotykamy się również w soboty. Mam nadzieję, że nie spowoduje to, iż zrezygnujecie ze spokojniejszych (po wyjeździe erasmusów) spotkań czwartkowych.

w każdy czwartek (do 29.10), godz. 20:00

Wstęp wolny
paź 14

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Jak zwykle czeka na Was już prawie 5.000 (słownie pięć tysięcy) utworów, w tym ponad 800 polskich. A oprócz tychże oraz tradycyjnie angielskich i niemieckich znajdziecie też: francuskie, włoskie, hiszpańskie, japońskie, czeskie, słoweńskie, fińskie, holenderskie, tureckie, ukraińskie, białoruskie zaś pojedyncze w takich językach jak portugalski, szwedzki, węgierski, estoński, koreański a nawet swahili, zuluski, mongolski, staronordycki, bretoński czy łacina oraz jeden ale za to bardzo szczególny po rosyjsku.

Ostatnio pozbyliśmy się plączących pod nogami kabli i posługujemy się mikrofonami bezprzewodowymi. Nie jest to wprawdzie jakość dotychczasowych Shure SM58 ale za to o wiele większa wygoda. Oczywiście czeka na Was również olbrzymi wybór alkoholi, zwłaszcza piw kraftowych, przemiła obsługa baru oraz stary lecz jary a przez to kontrowersyjny prowadzący Alkor.

Wstęp wolny, piwo od 8 zeta.
Czekamy od 20:00.
*godzina zakończenia nie jest sztywna, zależy od Was, Waszego zaangażowania w śpiewanie jak i zamówienia na barze Zwłaszcza, iż skmki będą jeżdżą już co godzinę! Niech żyją wakacje

Opinie