stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sobotnie Imprezy w Kwadratowej

Zakończmy ten weekend w mocnym stylu! Na dwóch parkietach Kwadratowej będziecie mogli porządnie się zmęczyć, żeby w niedzielę przyjemniej się odpoczywało!

Usłyszymy dwóch z sześciu djów:

Dj Crusader - studiujący na PG i tworzący najbardziej energiczne imprezy w Kwadratowej - na górnej sali wymiesza najlepsze hity ostatnich miesięcy z trapowymi wersjami znanych już utworów. Dzięki niemu będziecie się mogli wyszaleć po tygodniu pracy i nauki!

Dj Długi - wychillowany i znający najlepsze rapowe numery - będzie bujał razem z Wami dolnym parkietem Kwadratowej. RnB, Funk, hip-hop i rap w najlepszym wydaniu, jak za starych dobrych czasów Kwadratowej!

Dj Maxim - jeden z djów z najdłuższym stażem w naszym klubie - rozkręci imprezę na górnym parkiecie w rytmie hitów wszechczasów. Mieszanka styli w jego wykonaniu pozwoli dobrze bawić się na parkiecie najbardziej wymagającym klubowiczom!

Dj Szi - po raz pierwszy w naszym klubie! - zadba o mega rytmiczny klimat na dolnym parkiecie. Spodziewajcie się Dancehallu, Rapu, Trapu i RnB w najlepszym wydaniu!

Dj Goskee - najbardziej rozbiegany spośród djów - na górnej sali zagra mieszankę rocka i najlepszych imprezowych numerów. Dzięki niemu będziecie mogli potańczyć, pośpiewać i poprzypominać sobie utwory, których już dawno nie słyszeliście!

Dj Camillio - jeden z najstarszych rezydentów Kwadratowej - zadba o najbardziej taneczne numery świata ostatnich kilku dekad. Jego muzyka to swoista podróż zarówno w przestrzeni, jak i w czasie.

Początek imprezy: 22:00

Dlatego warto przyjść przed 23?
1. Dołączając do wydarzenia do 23:00 wchodzicie za free*
2. Wchodzicie do klubu przed utworzeniem się kolejek
3. Sami nie tworzycie kolejek i ułatwiacie życie swoim znajomym
4. Bawicie się dłużej i macie szansę na zajęcie najlepszego miejsca w klubie

Wstęp na imprezę mają wyłącznie osoby pełnoletnie po okazaniu legitymacji studenckiej lub dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

-Studenci 5 zł (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej)
-Pozostali: 10 zł
-Lista FB do 23:00 wstęp FREE*

*Listę FB zamykamy o 22:00. I pamiętajcie też, że jeżeli przyjdziecie o 22:55, wówczas przed wejściem możecie natknąć się na kolejkę. Nie ma lekko, wejście do klubu chwilę trwa i nie wszyscy mogą zdążyć wejść przed 23.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.