• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sobotni Chillout na Ołowiance (1 opinia)

Wydarzenie w ramach

Jarmark św. Dominika to oczywiście koncerty w letnie soboty na przełomie lipca i sierpnia zapraszamy Was na nasz Przystanek pod Żaglami. Tutaj odpoczniecie po całym tygodniu wrażeń, wyczilujecie i spotkacie się z DJ-ami, którzy przygotowali dla Was interesujące sety.

wrz 30

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 60 zł
ulgowy 50 zł
paź 30

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 90 zł
Kup bilet
Zagrają dla Was:
23.07, Sima | Deaf Can Dance
Urodził się ze znacznym ubytkiem słuchu, co zmusiło go do noszenia aparatów dla osób niesłyszących, co doprowadziło do stworzenia pseudonimu Deaf Can Dance", aby promować scenę downtempo i przezwyciężać wyzwania, z którymi się mierzył. Rozpoczął DJ-ing w 2005 roku. Od tego czasu stał się jednym z najbardziej znanych DJ-ów w Polsce.

koncerty w Trójmieście


Jak sam o sobie mówił: Nigdy nie chciałem być postrzegany jako osoba z wadą słuchu. Chciałem być traktowany tak samo jak wszyscy. Przez bardzo długi czas nawet moi znajomi nie zdawali sobie sprawy z mojej dysfunkcji i korzystania z pomocy dla osób głuchych. Ale z czasem zauważyłem, że nabrałem większego dystansu do tej sytuacji, zamieniając słabość w siłę. Główną ideą tego projektu jest muzyczna podróż przez świat dźwięków niezwykłych i niecodziennych."

30.07, Foxall Z myślami zabłąkanymi w naturze, z sercami uwięzionymi w rytmie, ze stopami uwikłanymi w niekończący się taniec. Dwie żywe dusze wyłaniające się ze słowiańskiego lasu. Samozwańcze wcielenia starożytnych plemiennych szamanów. Oddane swojej rytualnej roli: czarować, bawić się, tańczyć - wydają dźwięki pochodzące z najbardziej obcych, intrygująco egzotycznych i zachwycająco kolorowych zakątków naszego Niebieskiego Marmuru.

6.08, Ikarvs Ikarvs to live act zbudowany na organicznych samplach perkusji, mocno modulowanych wokalach, pętlach gitarowych i psychodelicznych solówkach na flecie basowym. Wszystko to dzieje się na żywo na scenie w formie kontrolowanej improwizacji wraz z elementami spektaklu teatralnego, kostiumami i dzikim tańcem duetu, który tworzą Ikarvs Ola i Przemek. Dzięki temu każdy ich występ jest w jakiś sposób wyjątkowy i otwarty na spontaniczne zwroty akcji, takie jak zapraszanie publiczności do wspólnego muzykowania.

Do zobaczenia pod sceną

Opinie (1)

  • Wyczilujecie? Może by tak zrzutkę na słownik języka polskiego autorowi tekstu za użycie tego potwornego słowa?

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.