stat

Śniadanie w Plenerze

A gdyby tak w niedzielę nic nie musieć?
Przyjdź 6 czerwca do Pleneru 33 przy Ulicy Elektryków, a my zaopiekujemy się Twoim głodem, pragnieniem i humorem podczas premierowego Śniadania w plenerze!

W każdą niedzielę od 10:00 do 17:00 trójmiejscy szefowie kuchni będą serwować śniadania pod gołym niebem, a my zadbamy o to, by każdy poranny smakosz znalazł na targu coś dla siebie!
Kanapka czy zupa? Serniczek czy sałatka? Zrelaksuj się i puść wodze fantazji, bo tym razem nie ogranicza Cię zatowarowanie własnej lodówki... i możesz zostać na obiad, bo równolegle pyszności szykuje nasza mistrzowska ekipa z W4 Food Squat!

Ostatni element relaksu w plenerze to Dziennik - powracający na Elektryków cykl chill selekcji, o którą w najbliższą niedzielę zadba duet Jazxing! Wpadajcie licznie, miejsca w naszej kolorowej przestrzeni wystarczy dla wszystkich i ich rodzin

Nakarmią Was:
Ala Francaise
Alga Street Food
Chochla
Inna Parafia
Kanapki na Tłusto
Klatka Deli
Mora Bistro
Oranżeria
PHOziom
SEzon
Tapas Barcelona


DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, w przestrzeni PLENER 33 przez cały czas trwania wydarzenia znajdować się będzie nie więcej niż 1 osoba na 5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników.
Zachowaj dystans min. 1,5m od innych osób. Jeśli znajdziesz się w pomieszczeniu, zakryj usta i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk Pokaż mniej

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • w plenerze , street food , pubbing
    sie 6-7
    piątek - sobota
    Gdańsk, Dok Cesarski
    Hevelka