• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Śniadanie Mistrzyń: Anna Szubert - w świecie mody

Zapraszamy na 8. Śniadanie Mistrzyń! Tym razem zajrzymy do fascynującego świata mody, zajrzymy za kulisy wybiegów i poznamy tajniki współpracy ze znanymi projektantami.

sie 11

czwartek, godz. 15:00

Gdynia,
Wstęp wolny
sie 12-13

piątek - sobota, godz. 16:00 - 23:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Naszym gościem będzie Anna Szubert - organizatorka pokazów mody w Gdyni i Łodzi "Marka wspiera Markę", absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i od roku projektantka ubrań dla kobiet COSEL.

Anna Szubert jest też certyfikowanym w USA strategiem personal brandingu i laureatką nagrody Kobieta Sukcesu 2016 przyznawanej pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego. Założony przez nią portal personalbrandingpolska.pl otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w kategorii Nowe Media.

Plan spotkania:
9:00 Zaczynamy: networking przy śniadaniu
9:30 Rozmowa z Mistrzynią: Anna Szubert
10:15 Czas na pytania
10:45 Luźne rozmowy uczestniczek


Spotkanie poprowadzi Anna Fibak - wiceprezeska zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, właścicielka agencji Fibak PR i partnerka PR agencji Around Brand Consulting.

Wierzymy, że każda kobieta ma "mistrzowski gen". Niektóre już osiągnęły mistrzostwo w wybranej dziedzinie, niektóre są na początku własnej drogi do mistrzostwa, niektóre chciałyby ten uśpiony jeszcze gen obudzić. Jesteśmy przekonane, że bez względu na to, do której grupy się zaliczymy, możemy sobie wzajemnie pomóc.

"Śniadanie Mistrzyń" to nie tylko okazja do wysłuchania interesującej prezentacji. To również czas na dyskusję z gościem, wymianę doświadczeń, dzielenie się inspiracjami i nawiązywanie nowych kontaktów. To również networking przy śniadaniowych przysmakach, przygotowanych tym razem przez Como Ristorante (I piętro w Galeria Klif w Gdyni).

Partnerem cyklu "Śniadanie Mistrzyń" jest Galeria Klif.
Partnerem medialnym cyklu "Śniadanie Mistrzyń" jest "Magazyn Pomorski".

Zapraszamy serdecznie!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-40 zł

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.