• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Smolna Sopot - dni otwarte inwestycji

Zapraszamy Państwa w podróż po absolutnie wyjątkowej, ponadczasowej inwestycji. Smolna zlokalizowana jest w jednej z najpiękniejszych części Sopotu, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Inspiracją osiedla był skandynawski minimalizm oraz filozofia domu znana z Dalekiego Wschodu. Do współpracy nad projektem zaprosiliśmy znakomitych architektów, rzemieślników i artystów.

paź 8

niedziela, godz. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 21

sobota, godz. 10:00 - 15:00

Gdańsk, ul. Legnicka 44
Wstęp wolny
Dodatkowo, niezaprzeczalnym atutem Smolnej są części wspólne i udogodnienia, takie jak zielone patio ze strefą wypoczynkową, prywatny fitness, sala do jogi, sauny, warsztat, myjnia rowerowa oraz... wanna dla psów. Wszystko po to, by mieszkanie blisko zielonych, nadmorskich terenów spacerowych było jeszcze przyjemniejsze.

W trakcie dni otwartych zaprezentujemy Państwu zarówno architekturę, wnętrza i części wspólne inwestycji, jak i starannie zaprojektowaną zieleń, stanowiącą integralną część całego kompleksu. Na miejscu będą obecni opiekunowie Klienta, którzy z radością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Dodatkowo, w ramach atrakcji towarzyszącej przygotowaliśmy wystawę zdjęć wybitnego fotografa, Jacka Poremby. Goście będą mogli zobaczyć także autorską ceramikę Invest Komfort. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy animacje.

Na dni otwarte zapraszamy w weekend, 17 - 18 czerwca, w godz. 10:00 - 15:00. Na wydarzenie obowiązują zapisy: https://bit.ly/smolna-sopot-dni-pokazowe

Smolna jest laureatem European Property Awards 2023 - prestiżowego, międzynarodowego konkursu w branży wnętrz i nieruchomości.

Informacja o biletach

Na wydarzenie obowiązują zapisy: https://bit.ly/smolna-sopot-dni-pokazowe

Opinie