stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Smokepurpp (3 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Trap, rap, bling i diamenty - czyli Omar Pineiro aka Smokepurpp w skrócie. Młody gniewny z zapleczem hitów na koncie (zaczynając od "Audi", "Bless Yo Trap" czy "123") i zestawem tracków z największymi nazwiskami (Travis Scott, Juicy J, Murda Beatz, Lil Yachty czy Offset).

Delfinalia 2019

maj 24-25

piątek - sobota

Gdynia, Molo Południowe
bilety 35-70 zł

Albo Inaczej 2

paź 6

niedziela, godz. 19:00 - 22:00

Gdańsk,
bilety 95-120 zł
przedsprzedaż 85 zł
Bilety wyprzedane
Z przyczyn niezależnych od Organizatora i klubu B90 koncert Smokepurpp planowany w Gdańsku (26.02.2019) odbędzie się w nowym miejscu: w klubie Sfinks700 w Sopocie. Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety zakupione na wcześniejszą lokalizację zachowują ważność w nowym miejscu.


hip-hop - koncerty w TrójmieścieJedna trzecia super-grupy Gucci Gang, razem z Lil Pump i Gucci Mane. Oficjalnie skład pod tą nazwą ujrzał światło dzienne wśród ogłoszeń tegorocznej Coachelli, a fani z całego świata już wyczekują ich następnego ruchu. Smokepurrp'a i Lil Pump'a łączy długa i owocna historia współpracy. Wcześniej "Gucci Gang" proroczo pojawiał się m.in. w numerze Lil Pumpa pod tą samą nazwą i w "Phantom" Purppa.

Pierwszy klip Smokepurrpa pojawił się w 2014 roku. Zaledwie kilka lat później, w samym 2018 zebrał na koncie 325 milionów streamów na Spotify. Pierwsze sukcesy zaliczył na SoundCloud dzięki numerom "Ski Mask" i "Audi". Niedługo po tym pojawił się pierwszy komercyjny, hitowy mixtape "Deadstar".

Milionom fanów Smokepurrpa nowy rok niesie nowy projekt, ale zgodnie z zapowiedziami - i za to na maxa trzymamy kciuki - bardzo możliwe, że przyniesie także nowy album, "Deadstar 2"! W oczekiwaniu na kolejne kroki w podboju świata trap rapu zapraszamy na koncerty w Gdańsku i Poznaniu! EEESSSKETET!


Smokepurpp przywiezie ze sobą mocne supporty: Jack Bruno, Don Krez oraz Richie Wess.


***

BILETY dostępne od niedzieli, 20.01, godz.12:00 na:

www.biletomat.pl oraz http://ekobilet.pl/illegalbreaks

Od 1.02. bilety dostępne będą także w sieci Ticketmaster (www.ticketmaster.pl oraz salony Empik, MediaMarkt).
Wejście na koncerty od godz. 19:30.

***
Ograniczenia wiekowe:

* wejście dla osób poniżej 16 lat - wyłącznie z pełnoletnim opiekunem + podpisanym przez niego ośwadczeniem.

* wejście dla osób niepełnoletnich, które ukończyły 16 lat - wyłącznie z podpisanym przez rodzica (opiekuna prawnego) oświadczeniem (do pobrania tutaj: www.illegalbreaks.com/do-pobrania" target="_blank" rel="nofollow">http://www.illegalbreaks.com/do-pobrania ).
More:

https://soundcloud.com/smokepurpp

www.instagram.com/smokepurpp
Organizator:

www.illegalbreaks.com

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni