stat

Smaki jesienny Kaszub - kolacja komentowana

  • sobota, 7 listopada, godz. 17:00
    Impreza odwołana
  • Lokalizacja
    Kozi Gród Pomlewo, Leśników 3
  • Bilety
    na zaproszenie

Smaki jesienny Kaszub! Czyli kolacja komentowana w Hotelu Kozi Gród przygotowana przez Szefa Kuchni Piotra Strzelczyka!

gru 4-5

piątek - sobota

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 31.01.2021), godz. 12:00 - 22:00

Sopot,
Prowadzący:
Piotr Strzelczyk posiada aż 22 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej, które zdobywał za równo w kraju jak i za granicą.

Doświadczenie zdobywał m.in. w Norwegii, Szwajcarii i USA, pracując w międzynarodowym zespole w alpejskich kurortach narciarskich, restauracjach, hotelach oraz statkach pasażerskich. Jego ścieżka kariery zawodowej rozpoczęła się na najniższym poziomie w zawodzie i doprowadziła do pozycji Szefa Kuchni.

Piotr Strzelczyk jednocześnie zarządza własną firmą konsultingową, pomagając restauratorom otwierać i prowadzić restauracje z poziomu zarządzania.

Współpracuje z międzynarodowym portalem dla prywatnych Szefów Kuchni "Take a Chef" gdzie
gotuję prywatnie w rezydencjach w kraju i za granicą. Współpracuję również ze szkoła gastronomiczną gdzie przygotowuje młodzież do zawodu.

Aromatyczny smak jesieni w zachwycającym i doskonale skomponowanym menu autorstwa Szefa Kuchni Piotra Strzelczyka zaskoczą Gości Restauracji Hotelu Kozi Gród podczas kolacji komentowanej, która odbędzie się już w listopadzie.

Nowe jesienne dania w wykwintnej odsłonie serwowane będą w towarzystwie odpowiednio wyselekcjonowanych win i muzyki na żywo.

Wszystko to podczas premiery nowej karty restauracyjnej Hotelu Kozi Gród!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.