stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sławomir (45 opinii)

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony

Sławomir, twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem, zagra koncert 14 czerwca w Gdynia Arena.Harmonogram:
18:30 Otwarcie bram
19:00 DJ
19:30 Czwarta Fala
20:30 Sławomir
21:30 Zabawa muzyczna z dj-em
22:30 Zakończenie imprezy

Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej "Maczeta" oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność. To właśnie na Long Island, w barze, w którym śpiewał, poznał swoją obecną żonę kościelną i muzę Kajrę. Po powrocie do Polski, wszystkie uciułane dolary poszły na pierwszy teledysk pt. "Megiera". Był to pierwszy singiel na rynek ojczysty. Budżet klipu przekroczył 15 000 $. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox.

Wokalista to dowód na to, że American Dream możliwy jest też w ojczyźnie. W zaledwie trzy miesiące od premiery "Megiery", Sławomir został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpił jako gwiazda. Narodziny nowej muzycznej legendy z zapartym tchem oglądały tysiące ludzi w Operze Leśnej oraz miliony widzów przed telewizorami. Mimo późnej pory, artysta Rock Polo poderwał cały amfiteatr. Jego siła estradowa była niepodważalna. W ciągu następnych dwóch dni posypały się propozycje z "Dancing with the Stars", programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz największych wytwórni muzycznych.

Wizjoner showbiznesu wybrał niezależność i sam postanowił zostać producentem muzycznym. Stwierdził, że "pośpiech upokarza" i dopiero po roku przyjął lukratywne kontrakty programów dla Polsatu. Jednocześnie miał swoje cykle w programach: "Pytanie na Śniadanie" TVP2, Fura Gwiazd w "Dzień Dobry TVN" oraz "Śląska Karuzela" dla TVS.

Sławomir ma tysiące fanów w ojczyźnie. Potwierdził to Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie "wspieram.to". Dzięki zagorzałym fanom Sławomir nagrał swój debiutancki longplej "The Greatest Hits" i przygotowuje kolejne klipy. Najbardziej rozchwytywaną nagrodą w projekcie było wypicie pół litra alkoholu 40% z artystą. Płyta jeszcze zanim powstała sprzedała się w tysiącu egzemplarzy i tym samym przeszła do legendy crowdfundingu. Teraz trafiła w ręce słuchaczy, od razu plasując się wśród bestsellerów Empiku. Aktualnie Sławomir zaczyna trasę koncertową promującą debiutancki album.

Kabaret Czwarta Fala to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej! Zdobyli aż 50 nagród na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego najwięcej stanowią nagrody dla publiczności. Występ w Lubinie będzie miał charakter muzyczny, gdzie na żywo zostaną zaprezentowane największe hity polskiego internetu, między innymi Mój passat robi we wsi szum, Wieśka Tico, Pompuj muły.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45-155 zł
Bilety dostępne na stronie: www.biletyna.pl/event/SLAWOMIR

Bilety promocyjny w cenie 45 zł, normalny w cenie 55 zł, VIP w cenie 155 zł
bilety w cenie 45 zł - przedsprzedaż ilość ograniczona - 100 sztuk- bez numerowania miejsc
bilety w cenie 55 zł - cena obowiązująca - bez numerowania miejsc - 500 SZT
bilety w cenie 155 zł VIP- ZAWIERA: - 200 SZT
- osobne wejście dla gości
- catering podczas trwania całego widowiska, zimne i ciepłe przekąski, ciasta
- napoje bezalkoholowe, kawa, herbata w cenie
- piwo w ilości ograniczonej, do wyczerpania
- wyodrębnione miejsce przy scenie
- inne atrakcje przygotowane przez organizatora, szczegóły w połowie maja

Przeczytaj także

bilety 59 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (45)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)