stat
Impreza już się odbyła

Sławomir Na Morzu: Stena Line - Disco Star's Live

To on przyciąga tłumy na imprezy plenerowe w całym kraju! Sławomir jest twórcą zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce estradowej Rock Polo. To połączenie typowo rockowych instrumentów jak gitary i perkusja, z zabawnymi tekstami i pełną radości melodią.

lip'22 23

sobota, godz. 19:30

Sopot,
bilety 109-169 zł
Kup bilet
Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, płyty Sławomira osiągnęły status platynowych a jego największy przebój Miłość w Zakopanem zna chyba każdy. Każdy kojarzy też charakterystyczny styl Sławomira i jego niezwykłą sceniczną kreację, wąsy i nietypowe stroje. Zobacz to z bliska na własne oczy na naszej scenie, posłuchaj hitów na żywo i baw się na wielkim statku na środku morza!

Dwudniowa impreza Disco Stars Live na pokładzie Stena Spirit to świetna okazja, aby zobaczyć Sławomira na żywo z tak bliska. Wieczorem rozkręci Cię dwóch Djów, a następnie gwiazda wieczoru Sławomir wystąpi z koncertem największych hitów. Impreza potrwa do rana! Rankiem możemy podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku, a popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Imprezę zakończy Back to Disco czyli taneczny wieczór połączony ze spotkaniem z gwiazdą. Będziesz mieć możliwość spotkania ze Sławomirem, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów. Rejs z noclegiem i imprezą z koncertem gwiazd.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.