• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Slam w Blokowisku + koncert zespołu Wizja Płynna

Poetki i Poeci, piszcie wiersze! Kochana Publiczności przybywaj! Bez Ciebie się nie uda! Przed slamem zaprosimy Was na krótki koncert projektu WIZJA PŁYNNA, czyli Zuzany i Antoniego Trzaski.

SLAM
Slam to starcie poetów, artystów improwizujących, performerów, slamerów oceniane przez entuzjastyczną, choć zazwyczaj surową i krytyczną publiczność. Ważny jest tekst, a zdolności sceniczne mogą tylko pomóc. Powodem i przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty, chęć konfrontacji z innymi piszącymi oraz przede wszystkim potrzeba otrzymania feedbacku. W każdej rundzie występujący mają do dyspozycji 3 minuty. Publiczność większością głosów wybiera zwycięzcę danego pojedynku i kieruje go do następnej rundy. W końcu za mikrofonem zostaje już tylko król wieczoru.

SLAM w BLOKOWISKU
Uwaga! Tak jak zazwyczaj w pierwszej rundzie czeka na Was zadanie, tak tym razem nic nie musicie. Zadbajmy, żeby było miło. 

NAGRODA
$$$ Zwycięzca otrzyma 500 zł.
Zgłoszenia do udziału w turnieju przyjmujemy na wejściu oraz mailowo pod adresem: katarzyna@plama.art.pl

PUBLICZNOŚĆ
Jesteście niezbędni. Ktoś musi tę poezję skonsumować! Słuchajcie uważnie i zdecydujcie, kto wygra!

MUZYKA
Przed slamem zaprosimy Was na krótki koncert projektu WIZJA PŁYNNA, czyli Zuzany i Antoniego Trzaski.

Mówią o sobie:
Jesteśmy wizja płynna. Nie mamy konkretnego pomysłu, szukamy sposobu i próbujemy się odnaleźć. Nie wiemy czy jesteśmy bardziej kolektywem czy duetem, na pewno ze sobą współpracujemy. Obserwując naszą przygodę z muzyką będziecie świadkami wielu eksperymentów, prób, sukcesów i błędów, silnych wpływów raz jednej, raz drugiej osoby. Repertuar albo będzie zróżnicowany, albo chaotyczny. Falujemy, wizja jest płynna.

Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec.

Opinie

 • improwizacje , przegląd , spotkanie
  lut 11
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Scena Muzyczna Gdańsk
  KASzKiET