Impreza już się odbyła
PATRONAT

Skream & Benga (8 opinii)

SKREAM i BENGA wystąpią w Sopocie!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Niekwestionowani pionierzy dubstepowych brzmień zagrają 10 listopada, w sopockim klubie Sfinks.
To będzie noc dubstepowej niepodległości, na która wile osób z pewnością długo czekało...

Więcej informacji o imprezie podamy niebawem.

Pierwsza pula biletów na te imprezę dostępna jest już w sieci Ticketpro (internet, salony EMPiK, Media Markt, Saturn.. w całej Polsce)
Cena biletu: 30-45zł
Skream, nazywany cudownym dzieckiem rozpoczął swoją karierę dj'a i producenta w wieku 14 lat, kiedy to odkrył, że tworzenie muzyki jest jego największą pasją.
Pięć lat później zmienił oblicze miejskiego brzmienia, tym samym tworząc podwaliny dla nowego londyńskiego stylu - dubstep.
Jego historia rozpoczyna się w Croydon.Tam spotkał dwie osoby, które wskazały mu ścieżkę, po której do dziś kroczy.Pierwszą osobą był Benga, kolejny talent z Croydon, który tworzy muzykę.Kolejną natomiast był Hatcha, jeden z najbardziej wpływowych i pionierskich dj'ów, tworzących miejskie brzmienie. Wspólnie wypracowali garażowe sound, a sety wydane w Big Apple,wykreowały i tym samym rozpoczęły nowy rozdział w dziedzinie dubstep'u.
Specjalnością Skream'a były głębokie, ciemne dubstep'owe brzmienia. Jego minimalistyczny styl stał się w niedługim czasie marką. Początkowo tworzył tylko na PC-tach, korzystając z darmowego oprogramowani, tak mijały mu dnie całe, a czas spędzony przed komputerem zaowocował całą masą nowych utworów i remixów.
Jego pierwsza wydana w 2003 roku płyta nosiła nazwę "The Judgement", jednak to singiel "Midnight Request Line" (2005 rok) stał się najbardziej rozpoznawanym dub-stepowym hitem.
Benga, to kolejne cudowne dziecko miasta Croydon. W wieku 14 lat rozpoczął świadomą działalność muzyczną. Pierwszym londyńskim miejscem, w jakim grał, był klub Forward. Debiutował tam również Skream.Jego ostatni album -"Diary of an Afro Warrior", to fantastyczne, garażowe brzmienie dubstepu.
Karierę rozpoczął szybko, kiedy miał 15 lat wydał debiutancki album "Skank/Dose". Wydany nakładem Big Apple, który wcześniej był tylko sklepem płytowym, stanął u boku takich już dzisiaj gwiazd jak: Artwork, Horsepower, Hatcha, Chef, Plastician czy wymieniany już Skream.Przez lata Benga , wraz ze Skreamem, potem Loefah'em, Coki and Mala Digital Mystikz, zbudowali ekskluzywną, muzyczną amunicję dla DJ Hatcha. Materiał prezentował Hatcha podczas swoich setów, w klubie Forward i był to swoisty filtr dla młodych twórców, którzy dzięki temu mogli bez przeszkód wypracowywać własny dubstepowy styl, prezentując go szerszej publice i nadając mu nową jakość, a już nie tylko garażowego brzmienia.
Jego mentorem był Arthur z Artwork, dzięki niemu zaczął pracować w profesjonalnym studio, delikatnie zmienił styl, ale dzięki temu nawiązał współpracę z największymi wydawcami na całym świecie. Produkował takich MC jak Crazy Titch and Ghetto, zanim jeszcze skupił się tylko i wyłącznie na produkcjach dubstepowych, w 2005 r.
Od tamtego momentu wydawał własne CD i stał się szanowanym DJ, tworzącym w oryginalnym stylu, grającym w klubach na całym świecie.

Przeczytaj także

Opinie (8)

 • wtorek??? ała ;) (1)

  jezu, no wiadomo ze ze sie wybieram!! tylko ludzie! wtorek?? dobrze ze choc 11.11 wolny .. artysci musza byc chyba baaardzo zapracowani ... albo pt-sob kosztowalo 2x tyle ;)) obawiam sie ze odwala nasz wystep i nawet go nie beda pamietac, ale... oby tak nie bylo!! W koncu sa tu pierwszy raz, sam se tego bardzo zycze ;) Wszystkim fanom roznorakiego (szeroko pojetego) dubstepu baaardzo polecam to wydarzenie! cena nie jest preferencyjna, (raczej koncertowa) ale jesli wziac pod uwage rzadkosc tej muzyki na 3C scenie to jednak polecam!!

  • 0 0

  • Re: wtorek??? ała ;)

   tez potwierdzam przybycie:)

   • 0 0

 • aaa

  aaaaa...nie wierze...jaki spas!:)

  • 0 0

 • wejściówki - punkt sprzedaży w Gdyni

  bilety można również nabyć w Studio Podróży w Gdyni - ul. Świętojańska 116. Zapraszamy

  • 0 0

 • nagranie w studiu

  a na zywca to dwie bajki

  • 0 0

 • czy czyste dzwieki

  sa w tym klubie chy chala

  • 0 0

 • (1)

  ej w dniu koncertu (czyli jutro) bilety ulgowe nadal kosztuja 30? plisss odp mi ktos :)

  • 0 0

  • bilety

   dzis po 35
   zapraszamy na świętojańską 116 w gdyni

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka elektroniczna , clubbing / dyskoteka
  paź 2
  piątek, g. 22:00
  Gdańsk, Bunkier
  Ziarno 3