stat
Impreza już się odbyła

Sklep Charytatywny Z Dobrej Ręki - 1. Urodziny

8 listopada sklep "Z dobrej ręki" obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji chcemy zaprosić Państwa na specjalne przyjęcie. Na wszystkich gości czekać będzie mnóstwo angażujących atrakcji. Przygotujemy między innymi loterię, kiermasz biżuterii, wspólne tworzenie girlandy i tradycyjnie - warsztaty kreatywne. Wszystko to przy muzyce, z balonowymi stworami i z uśmiechami na twarzach!

gru 6

niedziela, godz. 10:00 - 12:00

bilety 49 zł

w każdy wtorek (do 05.01.2021), godz. 11:00

bilety 25 zł
Sklep charytatywny "Z dobrej ręki" jest społecznym projektem Gdańskiej Spółdzielni Socjalnej. To otwarte, przyjazne miejsce już okrągły rok dąży do tworzenia nowych miejsc pracy i skutecznie realizuje proces aktywizacji zawodowej osób wykluczonych. Cały ten czas sklep wypracowywał zyski, które w całości przekazywane były na aktywizację zawodową osób niesamodzielnych, oddalonych od rynku pracy. Gdyby nie Państwo, nie bylibyśmy w stanie świętować rocznicy otwarcia, dlatego też dziękujemy, zarówno darczyńcom, jak i klientom. Jesteśmy wdzięczni za angażowanie się w działalność sklepu i wspieranie przyświecającej mu idei.

Z tej właśnie okazji chcemy zorganizować przyjęcie i odwdzięczyć się za otrzymywane wsparcie. Do zobaczenia 8 listopada!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.